Pytanie
#11
+ nie nabijaj postow mlody
Jest to tak, ze banuja za handel kontami (premium albo itemki itp). Powodem banow za sprzedawanie vipow oraz oszukiwanie jest takze handel kontami, ale najlepiej bedzie jak wypowie sie Cichusek.
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
Z kupowaniem rangi jest tak że poprostu wpisujesz kod na stronie, nick jest dowolny więc teoretycznie masz wolną ręke czy kupisz komuś range czy nie - masz już opłacony kod. Problem w tym że przy takich wymianach (chyba raz się tak wymieniałem) administracja nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za oszustwo psc a cofnięcie rangi nie wchodzi w gre bo gracz już w jakiś sposób zdązył z niej skorzystać. Zatem jest to jednorazowa nieodwracalna transakcja a co za tym idzie ryzykowna. Czasem gracze kupują rangi komuś za darmo a jest to legalny proceder, kwestia jaki nick wpiszesz na stronie.
A zatem - wymiany rangi za psc jest względnie legalne tudzież trzeba być bardzo ostrożnym w takich przypadkach, w przypadku oszustwa nie odzyskasz pieniędzy.
Kupowanie konta za psc jest nielegalne - wiąże sie to tez z mk.
Kek
#13
(02-18-2018, 22:19)Invi napisał(a):
(02-18-2018, 22:17)MłodyFraky napisał(a): Ehh
Jest bodajże napisane że nie można ale gracze mogą je sprzedawać na własną odpowiedzialność oraz kupować.
W xxxx mam przecinki gdyż korekta zmienia połowę wtedy

1. Pytam czy jest zakazane, a nie co robią gracze.
2. Nie obchodzi mnie gdzie masz przecinki. Nie pisz głupot, autokorekta nic nie zmienia przez te cudowne znaki interpunkcyjne. A skoro nie da się ciebie zrozumieć, to nie pisz nic.

Cichustek napisał ze jesli ktoś cie oszuka on za to odpowiedzialnosci nie ponosi.
Gracz robi to na wlasne ryzyko.
#14
bany jako tako za to są, ale to jak ktoś spami na chacie "kupie vipa", a jak się z kimś ugadasz na pw to bana nie dostaniesz.. (praktykuje ten sposób od dłuższego czasu)

(02-18-2018, 22:14)Invi napisał(a):
(02-18-2018, 22:10)MłodyFraky napisał(a): Jest jako tako zabroniony ale kupujesz na własną odpowiedzialność jedynie osoba która cię oszukać dostanie bana

Używaj przecinków..
To jest czy nie jest? Twoja wypowiedź jest nielogiczna

raczej to tak samo jak w przypadku vipa, chyba tylko raz zdarzyło się żeby dostał ktoś bana za dosyć spore oszustwo na PSC..
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#15
To jest tak:
Jeśli zostaniesz oszukany na walute w grze, (bedziesz chciał kupic range od innego gracza) to gracz, który Cie oszukał dostanie bana, jednak hajsik nie zostanie Ci zwrócony.
Jeśli zostaniesz oszukany na prawdziwy hajs to (bedziesz kupował innenu graczowi range) gracz dostanie perma.
Za ogłaszanie "Kupie range vip za hajs w grze" nie ma bana.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości