Pytanie
#1
Czy kupowanie komus VIP'a albo SVIP'a za $ jest dozwolone czy nie ?
Pytam sie zeby wiedziec czy jest za to ban czy nie ?
Niedostępny
#2
Jest dozwolone.
Ale jeśli ktoś Cię oszuka administracja nie ponosi za to odpowiedzialności.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
OK , dzieks , temat do zamknięcia
Niedostępny
#4
A sprzedawanie itemkow za psc grozi banem? Bo już się pogubiłem. Jednych banujecie, drugim darujecie..
#5
(02-18-2018, 21:47)Invi napisał(a): A sprzedawanie itemkow za psc grozi banem? Bo już się pogubiłem. Jednych banujecie, drugim darujecie..

Mi się zdaję że tylko za sprzedawanie kont jest ban.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
(02-18-2018, 21:47)Invi napisał(a): A sprzedawanie itemkow za psc grozi banem? Bo już się pogubiłem. Jednych banujecie, drugim darujecie..

raczej nie

Handel rangami ponoć też jest zabroniony ale i tak dużo osób kupuje/sprzedaje
#7
Jest jako tako zabroniony ale kupujesz na własną odpowiedzialność jedynie osoba która cię oszukać dostanie bana
#8
(02-18-2018, 22:10)MłodyFraky napisał(a): Jest jako tako zabroniony ale kupujesz na własną odpowiedzialność jedynie osoba która cię oszukać dostanie bana

Używaj przecinków..
To jest czy nie jest? Twoja wypowiedź jest nielogiczna
#9
Ehh
Jest bodajże napisane że nie można ale gracze mogą je sprzedawać na własną odpowiedzialność oraz kupować.
W xxxx mam przecinki gdyż korekta zmienia połowę wtedy
#10
(02-18-2018, 22:17)MłodyFraky napisał(a): Ehh
Jest bodajże napisane że nie można ale gracze mogą je sprzedawać na własną odpowiedzialność oraz kupować.
W xxxx mam przecinki gdyż korekta zmienia połowę wtedy

1. Pytam czy jest zakazane, a nie co robią gracze.
2. Nie obchodzi mnie gdzie masz przecinki. Nie pisz głupot, autokorekta nic nie zmienia przez te cudowne znaki interpunkcyjne. A skoro nie da się ciebie zrozumieć, to nie pisz nic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości