ChatMod
#11
wedlug mnie to nie poglady tylko pozycja spoleczna on sie ma za jakas magnaterie a nas za nedznych mieszczanow wiec nawet jesli sie myli nie przyzna nam racji bo przeciez wstyd i hanba xdxd
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
Cos przeszkadza? Ignoruj. Wyzywa cie? Zrób screena i zglos. Nie widze problemu.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#13
taki chatmod mialby doslownie te same uprawnienia co pomocnik, wiec raczej nie ma sensu robic specjalnej rangi do tego.
jesli chodzi o wykrywanie przeklenstw, to niestety plugin nie jest idealny i nigdy nie bedzie, gracze sa kreatywni i maja rozne obejscia takiego slownictwa.
co do ortografii, to my nie jestesmy od nauczania dzieci, od tego sa ich rodzice lub szkola, a fora i gry internetowe to raczej ostatecznosc i grzeczne "upominanie", a nie dawanie mute czy bana bo nas razi w oczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Na tak, wydaje mi się, że chatmod przydał by sie bardziej do natychmiastowego wyciszania osób, które "nie zasługują na bana". Co do rekrutacji.. poprostu Cichusek mógł by wybrać odpowiednią osobe lub dwie i one pilnowały by chatu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#15
Wiek buntowniczy, też taki miałem, nie przejmuj się.

Tu idzie tylko o jedną rzecz tak naprawdę. O brak zaufania Cichuska wobec innych graczy.
OK, Cichusek, jak nick wskazuje, jest cichy i mało się publicznie udziela (w kwestii nowych rzeczy czy zmian). I może dlatego nie chce przyjąć graczy do zespołu (administracji), którzy znacznie różnią się od niego, aka. ja, ty czy w ogóle wszyscy.
Tu nie idzie o nic innego, tylko o to co powyżej napisałem i tyyyle.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości