ChatMod
#1
Witam,
Mam propozycję, odnośnie rangi ChatMod. ZRÓBCIE REKRUTACJE!!! To razi w oczy jak ktoś nie umie pisać, dzisiaj zauważyłem napis "rzelarzo" kilka razy (więc nie literówka). To jest dramat. Za coś takiego powinny polecieć wyciszenia na 10 minut lub godzinę. A zamiast tego lecą za "moge ci powiedzieć..." Dodajcie tą rangę, niech ktoś pilnuje ortografii itp. na czacie, bo to jest straszne... i omijanie mechanizmu poprzez pisanie "c|-|uj " i tym podobne. Jako, że jestem pomysłodawcą, możecie mnie wziąć "na testa" jako ChatModa. Sądzę, że się sprawdzę Smile
Pozdrawiam,
RastaMasio
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#2
Wtf co?
Za omijanie mute mozna by tak no
ale badzmy powazni
to jest minecraft,tutaj tez graja dzieci
chyba kazdy ma prawo.czemu mialby byc za to ban?xD
#3
Moze i jestes pomyslodawca ale ja na pewno bym ciebie nie wybral.. a to tylko dlatego ze zdazyles juz mi zaprezentowac swoj poziom w kilku watkach wyslawiasz sie ladnie ale co z tego skoro ze tak powiem tylko okladka ksiazki jest ciekawa w dodatku
- ublizasz innym osoba
- gdy cos ci sie stanie oczekujesz natychmiastowej kary dla sprawcy najlepiej perma natomiast gdy ty cos zmajstrujesz probujesz sie wyprzec za wszelka cene
- nie masz racji ale sie klocisz (mozna to w sumie podciagnac pod to co napisalem wyzej )
- wszedzie wpychasz swoj nosek
a co do propozycji nie uwazam aby bylo to konieczne kazdy moze nie znac ortografii w koncu w tej grze glownie spotyka sie mlodszych i dam sobie reke uciac ze w wieku 9 lat tez nie byles takim cwaniaczkiem z jezyka polskiego
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
Mam propozycję masio, skończ z tymi swoimi durnowatymi pomysłami i nie uważaj się za nie wiadomo kogo
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#5
(11-13-2017, 13:25)Oskier napisał(a): dam sobie reke uciac ze w wieku 9 lat tez nie byles takim cwaniaczkiem z jezyka polskiego

I byś teraz K***a nie miał ręki Big Grin (cytat z "chłopaki nie płaczą")
Nie no ja akurat z ortografii zawsze byłem dobry bo dużo czytałem od 5 roku życia Smile

(11-13-2017, 13:30)Cookie_Dworf napisał(a): Mam propozycję masio, skończ z tymi swoimi durnowatymi pomysłami i nie uważaj się za nie wiadomo kogo

Uważam się za normalną osobę jak każda inna, nie wiem o co Ci chodzi a pomysł podsunąłem Cichuskowi żeby przedyskutował z Hubem a nie Tobie Smile
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#6
Ty nie podsuwasz pomysłów, Ty im rozkazujesz żeby to zrobili
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#7
Według mnie moja ręka miałaby sie dobrze
Tak jak mówiłem ta pozycja w administracji nie jest konieczna jeśli jesteś taki czuły na ortografię masz opcje wyłącz chat lub ignore nick baw się dobrze
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
Znowu zaczyna się zadyma?

Myślałem że poprzednio wszelkie sprawy na ten temat zostały już rozstrzygnięte.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(11-13-2017, 13:37)Tails napisał(a): Znowu zaczyna się zadyma?

Myślałem że poprzednio wszelkie sprawy na ten temat zostały już rozstrzygnięte.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Wiesz, do niektórych to nie dociera, na przykład do autora postu
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#10
(11-13-2017, 13:39)Cookie_Dworf napisał(a):
(11-13-2017, 13:37)Tails napisał(a): Znowu zaczyna się zadyma?

Myślałem że poprzednio wszelkie sprawy na ten temat zostały już rozstrzygnięte.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Wiesz, do niektórych to nie dociera, na przykład do autora postu
No ale wy też mu dajcie spokój. Skoro to co wtedy mu napisaliście nie pomogło, to co po się trudzić? Wasze poglądy są zbyt zróżnicowane.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości