UnBan
#21
Kurde, chyba chcecie zrobić z ludzi idiotów xD
Nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale Bruno miał kogoś kto mu pomagał, i ten właśnie pomocnik włamał się na konto Talarki. Pomocnik dokonał kradzieży i oddał wszystkie przedmioty Brunowi. Sprawa jest już zakończona, Hub był jednym z najbogatszych graczy, Bruno i spółka nie bez powodu się zainteresowała jego przedmiotami. Talarka jest niewinna .-.

(07-09-2016, 11:04)Creeper napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=20934 <-- nie włamał się nikomu ... ;p

Właśnie nie wiadomo, a naprawdę bardzo wątpię by Talarka robiła Hubowi na złość... Więc większa szansa, i to sporo większa szansa jest na to, że ktoś się włamał, tym bardziej, że przedmioty zostały oddane Brunowi.
Niedostępny
#22
Masz na to dowody ?
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#23
1 madry, ktory rozumie sytuacje.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#24
W ogóle nie wiem jak możecie wypisywać takie rzeczy i oczerniać Talarkę. Bruno od zawsze był zawistny i od zawsze manipulował ludźmi, sama byłam świadkiem takiej sytuacji, on potrafi nakręcić sytuację, wynaleźć sobie ludzi, którzy robią jakieś głupie rzeczy. Sam kiedyś stworzył "organizację" Antyrzepa, do której wykorzystał kilka osób, tak aby to jego nie spotkała kara, wysługiwał się ludźmi - miał ich od czarnej roboty, a sam nie ubrudził sobie rąk. On nie zasługuje na to, żeby w ogóle tu być i grać. Psuje grę, wiele razy grozi graczom, manipuluje i kręci. Jak dla mnie ban słuszny i mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam/nie spotkamy go na serwerze, bo jemu od gier coś poprzestawiało się w głowie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#25
Bruno, RXWojna, Kilson, Denncek - ta czwórka już dawno powinna mieć po permie, i teraz właśnie tak jest. Zawsze coś było z nimi nie tak
Niedostępny
#26
yy flp mogło tak być faktycznie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości