Rozbój i kradzież
#1
Smile 
Ja wiem, ze tu nikt nie zostanie ukarany. Ale to już naprawdę przesada. Rozwalić komuś sklep. Rozwalić komuś dom. Zabrać wszystko co ma. Wszystkie głowy, cały mój dobytek. Puf. Nie ma. A to tylko 1 noc. Nie wiem co o tym myśleć. I jeszcze tabliczka, ze to zrobil HAYER. Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
               
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
kto byl dodany do tej dzialki?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Talarka17 i MagicStick09

Ale oni sami z siebie to raczej nie. Możliwe ze kto im się wlamal na konto
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
z tego co widze, to jeszcze miales dodanego gracza drama i grzanapl.
grzana logowala sie wczoraj wieczorem na chwile i wyszla o 22 z gry.
a talarka17 grala od polnocy do jakos 3 nad ranem i z tego co widze, to miala dostep do wszystkich twoich aktualnie zniszczonych dzialek.

hayer nie ma dostepu do twoich dzialek jako moderator, a na twoje konto nikt poza toba sie nie logowal.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ale Drama i GrzanaPL były usunięte z działki tuz przed tym wlasnie napadnieciem. Także pozostaje Talarka17 (bardziej prawdopodobne) i MagicStcik09

Skoro grala do 3 nad ranem, to na pewno nie ona. Ona chodzi przeważnie przed 23. Razem z Grzana
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
z tego co widze, to talarka nie logowala sie od przynajmniej 10 dni (dalej mi sie nie chce sprawdzac) i weszla dopiero wczoraj, a adres ip z dzisiejszej nocy pokrywa sie z tym z ktorego weszla wczoraj o 11 rano na okolo 5min gry.

magicstick gral ostatnio 2 dni temu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Czyli wychodzi na to, ze osoba która grala na koncie wczoraj o tej 11 i dziś w nocy to ta sama postać?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Wiem,że nie na miejscu ale nie chodzę z Talarą spać xdd.A i Talarka nie wchodzi na classica bo usnęło jej działki i powiedziała,że nie będzie tam grać. Gra tylko na pvp z pisto
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#9
juz hub wie o wszystkim, ale jeszcze tutaj to napisze.
nie wiem czy ktos sie wlamal na konto talarki, ale brunokastner byl wtedy na serwerze.
ich adres IP sie zupelnie rozni, ale pisal z nia, i zapewne wszystko widzial.
w jego enderchescie znalazlem glowe hub'a, ktora tylko on mial. przedwczoraj jak sprawdzilem w kopiach serwera bruno nie mial tej glowy, a pozostale rzeczy z tej skrzyni nawet nie zmienily swojego miejsca.
w dodatku z tego co sie dowiedzialem, bruno oddal talarce jedna ze swoich pustych dzialek. bodajze id 1;1 (no, przynajmniej blisko spawnu).

jeszcze moge napisac, ze o 3 godzinie tylko ci dwoje byli na serwerze. takze bruno zostal zbanowany, bo nic nie zglosil, nie przyznal sie, dostal czesc przedmiotow (albo i wszystkie) z tej kradziezy.
a talarce zmienilem haslo i jak bedzie je chciala odzyskac, to poprosi grzancie, bo z tego co wiem to sa siostrami.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości