UnBan
#1
Dzisiaj BrunoKastner dostał perma. Gadałem z nim na skype, i z tego co wiem to Talarka okradła huba a bruno przy tym był. To czemu on dostał perma a ona nic ? :o On jej pisał co ma robić to powinien chociaż dostać czasowego bana ... Przemyśl to Cichy .

Creeper Creeper

Ale nie kazałjej tego robić, ona sama chciała Tongue

kazał jej *
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#2
przeczytaj sobie moj post w tym temacie http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=20934
+ moge dodac, ze podobno mu wiele razy grozil ze go okradnie i nie zostanie na tym zlapany, grzana podobno byla proszona kilja razy przez bruno aby go okradla.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
nie groziłem hubowi ja nawet prawie nic nie pisze na czacie
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#4
To nie pierwsza taka sytuacja
Już kiedyś było zamieszanie z multikontami z których Bruno jakimś cudem się wywinal a tylko kilson (który prawdopodobnie teraz mu pomagał) dostał perma
Ja myślę że dowody są wystarczające i nie ma o co się tu rozchodzić
¯\_(ツ)_/¯
#5
Ale bruno nic nie robił , Talarka planowała to juz od 3 dni pisała to na chacie na pistoletach

Na ogólnym , a reszty nie wiem Sad
Myślę ze dasz mu szanse Cichy

A jakieś dowody ze pisał tak do Grzany?
poka poka poka
#6
Przestan kręcic. Ty jestes taki niby koxu, ktory mysli, ze wszystko moze. Nie. Dzwonilem do Talarki. Serio uwazasz, ze siostra by mnie okradla? Poza tym ona mi pomagala w budowie, w magazynie i we wszystkim, a teraz by to zniszczyla. Naprawde jestes pomyslowy

(07-09-2016, 10:43)MELMAN napisał(a): Ale bruno nic nie robił , Talarka planowała to juz od 3 dni pisała to na chacie na pistoletach.

Jestes poprostu bezczelny.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
słuchaj ja wiem że Talarka to nie twoja siostra, tylko tak piszesz do niej bo żeby inni mieli soja z nią, hmm to dziwne ja nie jestem dodany na twoich działkach to z tego się wytłumacz
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#8
A talarka to nie siostra grzany? ;x
Moze zamiast sie tu klocic dojdziecie do porozumienia? .-. Bruno odda ity hubowi + troche kasy i bedzie ok :p
#9
Hub przestań kłamać że to twoja siostra ... Ona to zrobiła rozumiesz ?
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#10
cichusek zdecyduje czy da szanse czy nie tylko od niego zależy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości