Pytanie
#11
Czemu jak ping podskoczy to mnie wywala? Jakoś w wymieniarkach miałem nie raz duży ping i mnie nie wywalało Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#12
(08-18-2020, 08:27)Frisk napisał(a):
(08-18-2020, 07:30)ZombieNinja365 napisał(a): Myślę że za drugim w zupełności wystarczy. A poza tym nadal pytam czemu nie za pierwszym, kto wchodzi na pvp wiedząc że ma 3 kreski neta albo w trakcie burzy? 

wystarczy ze ping sam z siebie skoczy i jestes wywalony
masz jeszcze ten wspanialy anticheat ktory wywala za samo istnienie

Zgadzam się z friskiem, dzisiaj lekko podskoczył mi ping i wywaliło :C
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#13
(08-18-2020, 08:49)ZombieNinja365 napisał(a): Jakoś w wymieniarkach miałem nie raz duży ping i mnie nie wywalało Smile

Zwyczajnie masz szczęście, mi zdarza się że ping skoczy do wysokich wartości i mnie rozłącza.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Na pvp wchodzi się na ,, WŁASNE RYZYKO,, więc i tak nadal proponuję by to wprowadzić. Nie chcesz to nie wchodź nikt cie nie zmusza Tongue
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#15
internet jak internet zdarza sie problemem jest ten anticheat nic nie zrobicie jesli dalej bedzie randomowo wywalal i nie pisz ze ryzyko czy cos bo jak ac wywala mnie za klikanie w ludzi na spawnie to cos jest bardzo nie tak
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#16
A jeśli wiesz ze twój ping lubi sobie potańczyć to też uwaga uwaga : nie wchodź Smile

(08-18-2020, 09:31)Frisk napisał(a): internet jak internet zdarza sie problemem jest ten anticheat nic nie zrobicie jesli dalej bedzie randomowo wywalal i nie pisz ze ryzyko czy cos bo jak ac wywala mnie za klikanie w ludzi na spawnie to cos jest bardzo nie tak

On nie wywala randomowo tylko gdy zbyt dużo spamisz tym samym. Przykładowo jesteś na pvp i pre-fireujesz w tych co stoją na wejściu żeby cie nie trafili. Otrzymujesz wiadomość na czacie : That Player is not on the pvp area. Jeśli nie przestaniesz dość szybko z naciskaniem to wyrzuci cię. Analogicznie jest z CPS, jeśli będziesz bez przerwy wyciągał jakieś 12-15 CPS przez długi czas to po prostu cie wyrzuci. Dla mnie jest to osobiście bez sensu i nie wiem kto i w jakim celu dodał coś takiego
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#17
(08-18-2020, 09:31)ZombieNinja365 napisał(a): A jeśli wiesz ze twój ping lubi sobie potańczyć to też uwaga uwaga : nie wchodź Smile

Teraz to mnie zdenerwowałeś, powinno się dążyć aby przyjemnie było dla każdego a nie tylko dla jakieś grupy. Szukać złotego środka, a nie "to macie problem, elo".
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
(08-18-2020, 09:38)Toiru napisał(a):
(08-18-2020, 09:31)ZombieNinja365 napisał(a): A jeśli wiesz ze twój ping lubi sobie potańczyć to też uwaga uwaga : nie wchodź Smile

Teraz to mnie zdenerwowałeś, powinno się dążyć aby przyjemnie było dla każdego a nie tylko dla jakieś grupy.  Szukać złotego środka, a nie "to macie problem, elo".
+1
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#19
Tym optymalnym rozwiązaniem byłby limit 3 razy. 2 to za mało.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#20
Czemu 2 to za mało? Jeżeli za pierwszym razem cie wywali to powinna Ci się zapalić czerwona lampka i nie ryzykować więcej. A jeżeli będzie limit 3 razy to ktoś sobie elegancko 2 razy zloga i potem nie będzie wchodzić..

(08-18-2020, 09:49)ZombieNinja365 napisał(a): Czemu 2 to za mało? Jeżeli za pierwszym razem cie wywali to powinna Ci się zapalić czerwona lampka i nie powinieneś ryzykować więcej. A jeżeli będzie limit 3 razy to ktoś sobie elegancko 2 razy zloga i potem nie będzie wchodzić..
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości