Pytanie
#1
Zwracam się do moderacji
Czy jest opcja wprowadzenie anty loga na pvp?
Mam na myśli tak samo jak w wymieniarkach
Jak się da to nie rozumiem czemu to nie jest dodane :/
Za odpowiedź z góry dziękuję
#2
Tu masz odpowiedz:
https://forum.sky-land.pl/showthread.php...658&page=2
Niedostępny
#3
Cichy tłumaczył że może wywalić przez internet 
Nie rozumiem. przecież jak wchodzisz na pvp to się liczysz z tym że możesz stracić itm
A jak masz slaby internet i dostaniesz laga to i tak ktoś cię sklepie i stracisz itm :/
#4
Tutaj nie chodzi o przedmioty, a o karę. Przez takowe lagi anty-log może zbanować nawet za słaby internet, a nie za loganie. Dlatego nie da się tego odróżnić, czy ktoś faktycznie loga, a ma słaby internet - te dwie akcje są podobne i ciężko jest je rozróżnić.
#5
Od kiedy za Loganie w wymieniarkach dawało samo bana? XDD
Cały czas moim zdaniem powinno to być dodane, koniec wątków z loganiem i cheaterami a wchodzisz na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ na pvp
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#6
(08-15-2020, 15:38)ZombieNinja365 napisał(a): Od kiedy za Loganie w wymieniarkach dawało samo bana? XDD
Cały czas moim zdaniem powinno to być dodane, koniec wątków z loganiem i cheaterami a wchodzisz na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ na pvp

Zgodzę się z tobą, każdy wchodzi na swoją odpowiedzialność. Jeżeli ban pojawiłby się za słaby internet ta osoba mogłaby zgłosić to tutaj i dostałaby unbana, a nie jakieś tłumaczenie się o słabym internecie. Tak samo jestem za tym żeby te totalnie bezużyteczne wymieniarki usunąć z serwera.
#7
chyba nie da sie tego zrobic, ale dobry pomysl
[Obrazek: wYUDxoL.jpg]bad kisa.
Niedostępny
#8
Ja kiedyś proponowałem aby za trzecim razem wyrzucało i kasowało przedmioty. Zawsze to jakieś rozwiązanie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Myślę że za drugim w zupełności wystarczy. A poza tym nadal pytam czemu nie za pierwszym, kto wchodzi na pvp wiedząc że ma 3 kreski neta albo w trakcie burzy? No proszę was... Tłumaczenie typu : chcemy wyeliminować głód ale nie będziemy produkować więcej żywności bo może się zmarnować, a co jakby się zmarnowała?? Gram na mini pvp dość często i jeszcze ANI 1 RAZU nie spotkałem się z sytuacja gdy ktoś wchodzi i go wyrzuca przez neta. Gość po prostu nagle przestaje mnie bić i loga. Wprowadź to Cichusek nawet na próbę, jak się nie sprawdzi to zawsze można to usunąć...
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#10
(08-18-2020, 07:30)ZombieNinja365 napisał(a): Myślę że za drugim w zupełności wystarczy. A poza tym nadal pytam czemu nie za pierwszym, kto wchodzi na pvp wiedząc że ma 3 kreski neta albo w trakcie burzy? 

wystarczy ze ping sam z siebie skoczy i jestes wywalony
masz jeszcze ten wspanialy anticheat ktory wywala za samo istnienie
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości