zakończmy to raz na zawsze.
#11
Gdy by mi ktoś tak wygadywał co 5 minut, że cziter, oszust itp to i ja bym się przyznał nawet nie mając tych czitów, aby mieć święty spokój. Nawet kosztem bana i popsucia wizerunku u administracji.
#12
Mial już bana tak ? A teraz mam nadzieje ,że się poprawil chyba ,że znów ma cheaty to już nwm.
Ja jak jest jakis cheater to nagrawam go i zgłaszam tak ?
#13
(08-16-2017, 11:33)Thebox napisał(a): Mial już bana tak ? A teraz mam nadzieje ,że się poprawil chyba ,że znów ma cheaty to już nwm.
Ja jak jest jakis cheater to nagrawam go i zgłaszam tak ?
Sam sobie zaprzeczasz.
Czyli już sam nie wiesz, co myśleć o tym wszystkim...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(08-16-2017, 11:33)Thebox napisał(a): Mial już bana tak ? A teraz mam nadzieje ,że się poprawil chyba ,że znów ma cheaty to już nwm.
Ja jak jest jakis cheater to nagrawam go i zgłaszam tak ?

Problem jest taki że zgłosiłem go i każdy tam widział haxy oprócz cichego i matiego, nawet hub ( i to on dał bana) ale cichy wowsl mu dać ub bo niby tam nie ma haxow.
#15
To ja już nwm co jest nie tak.
Tails nie wiem co o tym myśleć.
#16
TheBox: Mówisz: To jest tylko gra
OK, jeśli to jest tylko gra, to jutro ściągam cheaty, x-raye i nodusy i zaczynam aktywną grę na multikoncie, ok? A ban banem będzie, w końcu to tylko gra. Jak to? Źle? Że ściągnę cheaty? Przecież każdy ma i jest z tym dobrze.

Wszyscy zachowują się tu jak dzieci. Straszne, w końcu nimi jeszcze jesteśmy i jeszcze nie jesteśmy pełnoletni. Nie musisz się nikomu podlizywać i przechwalać, jakie to "mundre" rzeczy oczywiste wymyślasz. Nie mam na celu nikogo obrażać. Działam pod wpływem emocji, nie zdziw się, jakby to miało źle zabrzmieć. I co w tym złego, że zachowujemy się jak dzieci? To "idealny" dorosły powinien w ogóle zamknąć się, nic nie mówić i być potulny i posłuszny każdemu, kto jest nad nim.

Niedostępny
#17
Zresztą o co ta cała spina? O cheaty których używał dawno temu? Nikt nie jest święty, 99% osób chociaż raz użyło, sam z tego co pamiętam ze 2-3 lata temu miałem bana za cheaty.
#18
Też mam prawo do podawania konstruktywnej krytyki. Podaję ją raz za razem, ale czuję się ignorowany (nie to, że jestem Alfą i Omegą i że każdy ma mnie słuchać). Prawie zawsze: Niezależnie od tego czy to 2 lata temu, czy to teraz. Co bym nie powiedział, zawsze znajdzie się głos nieuzasadnionej krytyki. Co to znaczy "nic nie zrobisz"? Co to znaczy "to serwer cichuska on decyduje"? I co to znaczy "zachowujesz sie jak dziecko"? Jeśli to ma mnie zagiąć: to nie - to mnie niestety tylko nakręci.

Chyba się już wyżaliłem i wylamentowałem.

Niedostępny
#19
Ehhh dobrze ,że to jest gra bo jest ale cheaterzy niszcza ja tak ?
więc trzeba ich tępić ? No to do roboty i nie pobieraj tego
#20
(08-16-2017, 11:40)Thebox napisał(a): Ehhh dobrze ,że to jest gra bo jest ale cheaterzy niszcza ja tak ?
więc trzeba ich tępić ? No to do roboty i nie pobieraj tego

Mati ja niszczy najbardziej, Rider w maju/czerwcu na wolności chwalił mi się z rayemni frecamem a w lipcu (chyba) miałem na niego dobry dowód że ma aurę ale nie dostał bana BO TAK.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości