zakończmy to raz na zawsze.
#1
witam.
jak wszyscy wiemy, od tygodni ciągnie się konflikt między M_A_T_Im, a Mateuu.
pora, by to wszystko rozwiązać.
jak widać na niżej zamieszczonych screenach, M_A_T_I przyznał się do używania cheatów do ferii. później rzekomo je usunął. skoro się przyznał i zezwolił na upublicznienie swojego błędu, czy możecie już się pogodzić? czy to jest takie ciężkie? nawet, jeśli za sobą nie przepadacie, to dajcie się na /ignore i po kłopocie.
serwer powinien być przyjaznym miejscem..
       

A tu jeszcze jeden screen, do Ciebie, Mateuu.
   
#2
A no tak bo wtedy co mial xraya to brat gral... Albo nie kopal na lagach i diaxy znajdywal.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
No wszystko ładnie problem w tym że mati PRZY MNIE NA WOLNOSCI OPDALIL X RAYA I FRECAMA W POSZUKIWANIU MOBSPAWNEROW...i nawet że w znalazł.
Fajnie że mati chce się pogodzić ale problem jest taki że nire umie nadal się przyznać i udaje jakiegoś głupiego (bez obrazy) jakby nie wiedział kiedy miał haxy.
#4
(08-16-2017, 10:45)Rumbur napisał(a): A no tak bo wtedy co mial xraya to brat gral...

czy możesz już skończyć? przecież przeprosił mateuu, o co ci jeszcze chodzi? już nie zaczynaj kolejnej kłótni.
#5
(08-16-2017, 10:48)Invi napisał(a):
(08-16-2017, 10:45)Rumbur napisał(a): A no tak bo wtedy co mial xraya to brat gral...

czy możesz już skończyć? przecież przeprosił mateuu, o co ci jeszcze chodzi? już nie zaczynaj kolejnej kłótni.

Widać że te przeprosiny sa na siłę/ ty go poprosiłeś albo pod cichego aby to skończyć dla spokoju na forum bo gdyby chciał tam na serio przeprosił by mnie tu na forum ewentualnie w grze.
#6
(08-16-2017, 10:50)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 10:48)Invi napisał(a):
(08-16-2017, 10:45)Rumbur napisał(a): A no tak bo wtedy co mial xraya to brat gral...

czy możesz już skończyć? przecież przeprosił mateuu, o co ci jeszcze chodzi? już nie zaczynaj kolejnej kłótni.

Widać że te przeprosiny sa na siłę/ ty go poprosiłeś albo pod cichego aby to skończyć dla spokoju na forum bo gdyby chciał tam na serio przeprosił by mnie tu na forum ewentualnie w grze.
on chce cię przeprosisz, ale ty odrzucasz jego przeprosiny. ty też mógłbyś przeprosić go za obrazę, no ale cóż.

już przestańcie się kłócić, proszę..
#7
(08-16-2017, 10:52)Invi napisał(a):
(08-16-2017, 10:50)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 10:48)Invi napisał(a):
(08-16-2017, 10:45)Rumbur napisał(a): A no tak bo wtedy co mial xraya to brat gral...

czy możesz już skończyć? przecież przeprosił mateuu, o co ci jeszcze chodzi? już nie zaczynaj kolejnej kłótni.

Widać że te przeprosiny sa na siłę/ ty go poprosiłeś albo pod cichego aby to skończyć dla spokoju na forum bo gdyby chciał tam na serio przeprosił by mnie tu na forum ewentualnie w grze.
on chce cię przeprosisz, ale ty odrzucasz jego przeprosiny. ty też mógłbyś przeprosić go za obrazę, no ale cóż.

już przestańcie się kłócić, proszę..

Ja się nie kłócę po prostu mówię prawdę.
Te przeprosiny są sztuczne i w dodatku na siłę.
Myśli że przeprosi mnie, wszyscy zapomnimy o tym i znowu będzie mógł się podlizywac żeby dostać moda.
W maju/czerwcu miał przy mnie cheaty np.na wolnosci
#8
(08-16-2017, 10:44)Invi napisał(a): witam.
jak wszyscy wiemy, od tygodni ciągnie się konflikt między M_A_T_Im, a Mateuu.
pora, by to wszystko rozwiązać.
jak widać na niżej zamieszczonych screenach, M_A_T_I przyznał się do używania cheatów do ferii. później rzekomo je usunął. skoro się przyznał i zezwolił na upublicznienie swojego błędu, czy możecie już się pogodzić? czy to jest takie ciężkie? nawet, jeśli za sobą nie przepadacie, to dajcie się na /ignore i po kłopocie.
serwer powinien być przyjaznym miejscem..
Zgadza się: serwer powinien, ba, nawet musi być przyjaznym miejscem: inaczej by nikt na niego wchodził.

Też się angażowałem w konflikt między M_A_T_I'm a Mateuu, najpierw jako osoba trzecia (trzecia strona), potem mnie zaczęło ponosić i było widać coraz bardziej, że jestem za Mateuu.

Dla mnie sprawa jest nierozwiązana: Dlaczego?
Dlatego, iż M_A_T_I przyznaje się tylko do zeszłorocznych cheatów oraz cheatów z I kwartału tego roku. Do większej ilości cheatów się nie przyznaje, pomimo wrzucenia mojego filmiku udowadniającego, że jest inaczej. Rozumiem różnicę zdań, nie muszę natomiast akceptować drugiej strony i mogę dalej słusznie udowadniać swoją rację.

Interesuje mnie wyłącznie jedno: Jeśli M_A_T_I przyznał się do cheatów: to czemu nie do wszystkich ze wszystkich okresów czasu?

Niedostępny
#9
Wiecie co ? z mojej strony wszyscy zachowują się tu jak dzieci. To jest tylko gra to ,czy ktoś ma cheaty to już jego sprawa więc ogarnijcie się wszyscy.

Invi ma racje ,żeby to zakończyć raz na zawsze. Niech mati da ignore mateuu i mateuu matiemu i koniec ja tak to widzie.
#10
(08-16-2017, 11:26)Thebox napisał(a): Wiecie co ? z mojej strony wszyscy zachowują się tu jak dzieci. To jest tylko gra to ,czy ktoś ma cheaty to już jego sprawa więc ogarnijcie się wszyscy.

Invi ma racje ,żeby to zakończyć raz na zawsze. Niech mati da ignore mateuu i mateuu matiemu i koniec ja tak to widzie.

Problem z tym jest taki że cheaterzy psują grę więc powinno dostawać bana alr nie bo po co.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości