Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
zakończmy to raz na zawsze. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: zakończmy to raz na zawsze. (/showthread.php?tid=30397)

Strony: 1 2 3 4


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Thebox - 08-16-2017

Ja już się nie mieszam. To wasz problem chcialem tylko wyrazić jak ja to widze.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Iam - 08-16-2017

(08-16-2017, 11:39)Rider napisał(a): Zresztą o co ta cała spina? O cheaty których używał dawno temu? Nikt nie jest święty, 99% osób chociaż raz użyło, sam z tego co pamiętam ze 2-3 lata temu miałem bana za cheaty.

Spina poszła o to, że M_A_T_I dostał bana za cheaty (które było widać), następnie dostał Unbana po kilku dniach, po czym Mateuu się przyczepił do M_A_T_I'ego kilka razy pisząc wątki "czy on zasługuje na X szansę" itp.

Potem się to rozkręciło, a wir skandalu mnie porwał i rozchuśtał.

That's all.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Rider - 08-16-2017

(08-16-2017, 11:42)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 11:40)Thebox napisał(a): Ehhh dobrze ,że to jest gra bo jest ale cheaterzy niszcza ja tak ?
więc trzeba ich tępić ? No to do roboty i nie pobieraj tego

Mati ja niszczy najbardziej, Rider w maju/czerwcu na wolności chwalił mi się z rayemni frecamem a w lipcu (chyba) miałem na niego dobry dowód że ma aurę ale nie dostał bana BO TAK.

W maju/czerwcu? Hahaha zacząłem grę w połowie lipca tak dla twojej wiadomości


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Lutynka - 08-16-2017

(08-16-2017, 11:43)Iam napisał(a):
(08-16-2017, 11:39)Rider napisał(a): Zresztą o co ta cała spina? O cheaty których używał dawno temu? Nikt nie jest święty, 99% osób chociaż raz użyło, sam z tego co pamiętam ze 2-3 lata temu miałem bana za cheaty.

Spina poszła o to, że M_A_T_I dostał bana za cheaty (które było widać), następnie dostał Unbana po kilku dniach, po czym Mateuu się przyczepił do M_A_T_I'ego kilka razy pisząc wątki "czy on zasługuje na X szansę" itp.

Potem się to rozkręciło, a wir skandalu mnie porwał i rozchuśtał.

That's all.

Bo cichy tam nic nie widział a jak chciałem to wyjaśnić to było "skończ z tym" i tyle cichy to olal widać że nie może dostać bsna bo pewnie dostanie niedługo moda czy coś.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Iam - 08-16-2017

Btw. Nie rozumiem, czemu na tym serwerze JAWNIE ŁAMIE SIĘ fundamentalne zasady traktowania każdego równo, wysłuchania każdej strony, choć nie wiadomo jakie miało by ono być. Znam różnicę między krytyką a hejtem, więc nie mówcie mi proszę, że kogoś hejtuję.

Ustrój w Polsce: demokratyczny (?)
Ustrój na serwerze: autorytarny (?)

No właśnie: nie wiadomo, jakie są ustroje. Może mam za dużo utopijnych aspiracji, natomiast czemu nie? Jest okazja to trzeba z niej korzystać. Wywołać presję, wywołać działania.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Rider - 08-16-2017

Ps kto to rayemni i na jakiej wolności? I jak masz dowód na aurę to go daj, nawet wątek zrób, cheatów nie używam od 2 lat, od tego bana. Albo mnie z kimś pomyliłaś albo próbujesz popsuć mój wizerunek wśród innych osób, jak tak to ci się nie udało.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Iam - 08-16-2017

A ostatnia rzecz, prosto do Cichuska, ponieważ na razie chcę zrobić przerwę: Możesz nas uciszyć, ale nie uciszysz prawdy.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Lutynka - 08-16-2017

(08-16-2017, 11:48)Rider napisał(a): Ps kto to rayemni i na jakiej wolności? I jak masz dowód na aurę to go daj, nawet wątek zrób, cheatów nie używam od 2 lat, od tego bana. Albo mnie z kimś pomyliłaś albo próbujesz popsuć mój wizerunek wśród innych osób, jak tak to ci się nie udało.

X Ray na wolności mi chodziło


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Rider - 08-16-2017

Możesz dać mi link do tego wątku co mnie zgłaszałaś, jestem ciekaw.


RE: zakończmy to raz na zawsze. - Lutynka - 08-16-2017

(08-16-2017, 11:50)Rider napisał(a): Możesz dać mi link do tego wątku co mnie zgłaszałaś, jestem ciekaw.

Mówię o matim...