Najlepsze gry na świecie
#11
Każdy ma inne upodobania. Dla mnie najlepsze gry to Dead Island, Counter Strike, Clive Barker's Jericho, seria Sacred.
402 Payment Required
#12
(07-29-2014, 12:26)lee32147 napisał(a): Clive Barker's Jericho,

Mam to na płycie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
Jak dla mnie, najlepsza gra to oczywiście Minecraft (gram praktycznie non stop od 4 lat).

(07-29-2014, 12:00)GoldenNub napisał(a): omg simsy... (...)
Co Ty chcesz od The Sims ?
Wiem, iż są takie osoby, które mówią, że jest to gra dla dziewczyn, ale ja i tak mam 1 (z wszystkimi dodatkami), 2 (z wszystkimi dodatkami), 3 (czystą) i w nie grałem (i czasami nadal gram). I czekam jeszcze na 4.
I tak jak powiedział Mateuu20, z części na część są coraz lepsze.
PS. Ale tych "i" napisałem...
#14
(07-29-2014, 12:32)Matusiek napisał(a): Jak dla mnie, najlepsza gra to oczywiście Minecraft (gram praktycznie non stop od 4 lat).

(07-29-2014, 12:00)GoldenNub napisał(a): omg simsy... (...)
Co Ty chcesz od The Sims ?
Wiem, iż są takie osoby, które mówią, że jest to gra dla dziewczyn, ale ja i tak mam 1 (z wszystkimi dodatkami), 2 (z wszystkimi dodatkami), 3 (czystą) i w nie grałem (i czasami nadal gram). I czekam jeszcze na 4.
I tak jak powiedział Mateuu20, z części na część są coraz lepsze.
PS. Ale tych "i" napisałem...
no ty lubisz to co ja mie jedynie 1 omineła ale 2 wszystkie dodatki prawie wszystkie akcesoria 3 prawie wszystkie dodatki 1 akcesorkie

nom ja też uwielbiam mecrafta chyba każdy co tu piszze XD

a propo kupujesz sobie 4 ???? jednak szkoda że ominołem 1 ale niektórzy mówi,ą że to była masakra
........................................UwU
Niedostępny
#15
Sims to brutalna gra, można podtapiac syma

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
KSP, CK2, Antarned do zabawy ;-;
Niedostępny
#17
" ręce do góry"
<Frost strzela Tomkowi w głowę >
No i po co ci to było buntowniku

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.

(07-29-2014, 12:19)Mateuu20 napisał(a): @goldenNub co masz do simsów ??? OMG GTA ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

może każdy lubi co innego i nie trzeba się z tego śmiać i co masz do simów może ja mam coś np do GTa !!!???

Jezu... Juz metin jest lepszy


(07-29-2014, 12:23)GoldenNub napisał(a): simsy sa slabe................bardzo slabe..........................juz tibia jest ciekawsza Tongue



Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
co msz coś do simów o gustach się nie dyskutuje simy to nie jest brutalna gra brutalna gra to te zabijackie typu GTA
........................................UwU
Niedostępny
#19
Gta nie jest brutalne... Idź do sklepu z ubraniami, nie zabij nikogo, jedz przepisami...
Sims to brutalna, idziesz do basenu z dzieckiem i je wrzucasz i podtapiasz

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#20
(07-29-2014, 13:22)Frost napisał(a): Gta nie jest brutalne... Idź do sklepu z ubraniami, nie zabij nikogo, jedz przepisami...
Sims to brutalna, idziesz do basenu z dzieckiem i je wrzucasz i podtapiasz

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.

To co robi PEGI 7 na okładce?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości