DZIAŁKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#11
wiesz meldrox nowy plugin raczej bedzie zbedny,poniewaz aktualny to plotme czyli najpopularniejszy i najmniej zawodny (kwestia dzialek)
mozliwe tez jest wlamanie na konto :/
-
Niedostępny
#12
ale to jest jeden gracz który cały czas włamuje sie innym?? przeciez to na serio hackker musi być... cichy, ewentualnie sprawdz który gracz sie ostatnio dziwnie szybko bogaci... to jeśli to bezkitu hacker to problem będzie
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#13
No wiem masa jest temartów z zkasowanymi działkami ale no zróbcoie coś może jakić program zrobić i cichy by widział nieobecność gracza np. Garcz Mateuu20 ostatni pobyt na daziałce 3 dni .

No taki pomysł by był dobry i jak by pisało Mateuu20 ostatni pobyt 14 dni temu to by był taki przycisk skasuj działke Tongue

Ja nwm jak wy sądzicie no ale trzeba coś z tym zrobić i może takie osoby poszkodowane by dostawały jakieś odszkodowanie typu np.2000$ na konto
nwm żeby np odkupić rzeczy za które by soę coś kupiło co myło mniej więcej na działce ale jak by była NIEODWOIEDZANA przez gracza 14 dni to by nie było wynagrodzenia Tongue bo by się rzucili oszuści
........................................UwU
Niedostępny
#14
widze nieobecnosc gracza, ale jak ty np. wejdziedz na konto, a tu dzialki nie ma i dopiero mi zglaszasz, to ja moge sprawdzic i powiedziec ze ostatnio aktywny gracz byl np. 5min temu, a to byles ty.

po prostu trzeba ustawiac trudne hasla, najlepiej tez nikogo nie dodawac do dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości