DZIAŁKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#1
Hej Jak niektórzy wiedzą nie było mnie przez 1 tydzień na serwie i zgłaszam jakim cudem skaskowło mi działke !!!AngryAngryAngry!!!
jeszcze o 23:47 na niej byłem otwoerałem skrzynki i robiłem różne pierdoły że tak się wyraże a tu dzisiaj wchodze po 1 tygodniu !!! a t pisze :
NIE MASZ DZIAŁKI NR.! !!! WTF jakim cudem mam m=nadzieje o wyjaśnienie tego i gdyby się dało oddajcie mi ją może być na innym ID ale bardzo mi jej szkoda bo miałek tam osła muła koniki (różne kolory)
owce (różne kolory) i kurczaki !!! a wiecie ile trzeba czekać na jakieś zierzątko !!! na dziłce lub jakie drogie czasem są !!! plis odródźcie to a w gratisie ktoś mnie okradł na HARDCORE ale to nie ważne z hardcorem jak chcecie dowody to napiszcie to dam wam screna !!!!!!!!!!!!!!!!!!AngryAngryAngryAngry

/Edit sorki ale jestem wśćiekły już 2 raz tak straciłem działke ale wtedy nie miałem konta na forum i nie zgłosiłem tego !!!!bo nie miałem konta !!!!
........................................UwU
Niedostępny
#2
Widocznie nie wszedłeś na nią. Ja bym ci oddał, aczkolwiek nic nie poradzę Sad

Jakie id miała ta działka?
#3
Wiem ale na 100% robiłem te pierdoły ID działki 4;24 a dla dowodu domek był z białej utwardzonej gliny i płot z dębowych liści na 3 kratki do góry od w jednym miejscu był popsuty

Dzięki że ty jakoś mi wierzysz Smile
........................................UwU
Niedostępny
#4
Może na innym nicku....
#5
nie bo gram na 1 Mateuu20
........................................UwU
Niedostępny
#6
(06-30-2014, 13:31)hubert napisał(a): Widocznie nie wszedłeś na nią. Ja bym ci oddał, aczkolwiek nic nie poradzę Sad

Jakie id miała ta działka?
(06-30-2014, 13:38)hubert napisał(a): Może na innym nicku....

yyy... Co ty wymyślasz? Może na inny serwer wszedł albo na inna grę... -.-
Przeczytaj co on dokładnie napisał a nie bezsensownie piszesz.


Temat:
No niestety nie jesteś pierwszą osobą która działka została usunięta przed 2 tyg. nie obecności...
Mi też usunęła się działka ze zwierzętami dlatego już tam nie gram.
#7
Nom ja odkąd wyszedł priston rzadko grałem na clasicu ale wchodziłem codziennnie i grzebałem w szkrynkach nawet wsiadałem na konie ale czasem grałem'ale 7 dni tenu ( niedziela 22 ) o 23 jeszcze grałem tam a później poszłem na coś innego ale potem nie mogłem wbić na serwa przez tydzień i wchodze i wpisuje /dom i pisze ze NIE MASZ DZIAŁKI NR.1 no to co mam zrobć a szkodami bo t mój 2 przypadek z działką CryCryCry
........................................UwU
Niedostępny
#8
a na dzialke teleportowales sie komenda?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
tak wpisałem to dom i dom:1 bez róźnicy pisze to samo Sad

/Edit
zajołem działke pustą ale ją opusciłem jak coś po tym incydencie ale ją przed sekundą opuściłem
........................................UwU
Niedostępny
#10
Cichy, przydało by się, żebyś ogarnął to, bo niedługo będzie straszny spam takich tematów...wyłącz server na modernizacje moze, i nowy plugin albo cos?
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości