Zamykanie tematów
#21
Na PvP Pistolety też działa, ale tylko na arenach
Niedostępny
#22
Nie, no spoko temat dot. forum w prison.

Co do życia to jest chyba właśnie off-top?
Jak dla mnie działy "z góry" nie powinny być nawet dostępne dla graczy, chyba że MAJĄ NAPRAWDĘ COŚ WAŻNEGO DO NAPISANIA, a reszta bezwzględnie warnowana.
Ew. proponuje wywalić połowę zliczanek, np. posty. To taka alternatywa.
Forum i tak jest bardzo uproszczone.
Co do "czystek" to na nie. Wujek Google indeksuje wszystko, przez co łatwiej nas znaleźć. Ciocia Yahoo niby też, ale nie zajrzałem.
Rekrutacje... Czy na rozwiązanie tematu czekamy chociażby tydzień? Przeważnie jest to 1-2 dni. Serwera i tak nikt nie ogarnie : D . Wgl osoba musiałaby być zaufana i ze stażem. Ja np. dostałem moda na forum może i wcześnie, ale na serwerze Cichy odezwał się do mnie późno (w kontekście pozytywnym).

Wracając do kar, bo muszę kończyć na razie, są bardzo łagodne. Zbędnych postów nie warnuje już. Chyba, że jest to nagminne, to już wtedy poleci.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#23
Wedlug mnie watki sa zamykane dobrze bo np. ktos napisal skarge na kogos Cichusek zbanowal go i watek nadal na byc otwarty? Bez sensu.
#24
Jest ok. Nie ma potrzeby nic zmieniać.

Dajcie pozytywną reputkę Big Grin
#25
I
(06-29-2014, 10:11)hubert napisał(a): Dajcie pozytywną reputkę Big Grin

Nii

A i pozdrawiam co mi usunęli posty XDD

Jak to Hubert WYŻEJ napisał jest ok... Chociaż mam czasem wrażenie ze coś za szybko zamykają

FPV Corporation z o.o.

//Hakowanie zamrażarki w Łocz Doks by Chajer #l3l

Zamykamy, byś nie miał czasu na spam : D

Hayer:
Sunday, 9th December, 2012
Frost
Tuesday, 17th September, 2013
Hayer 1,403 (2.48 postów dziennie |
Frost 1,663 (5.84 postów dziennie |

Hm? : P
BO TY SUABY JESTES, JA MAM większy lvl w paincie
Po za tym usunięto mi konto, w wrześniu to ja już miałem 210 postów
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#26
Na wielu forach jest to robione automatycznie po upłynięciu X czasu Smile
#27
Ale u nas jest inaczej. Fakt faktem, że coś takiego znacznie by zautomatyzowało pracę Smile
Serdecznie polecam Wam moją stronę: gry przeglądarkowe strategiczne na długie wieczory dla uczniów nudzących się w wakacje Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości