Zamykanie tematów
#1
Witam szanowne gro ;-)

Nie mój cyrk i nie moje małpy, ale chyba forum służy do dyskusji, a takowej tu nie ma szans ktokolwiek* prowadzić. Nie chodzi tu o trollowanie, spamowanie, nabijanie, etc... tylko o szanse jakiejś wypowiedzi w jakimś temacie. Chyba posty z forum nie generują aż tyle terabajtów żeby zapchać serwer...a jak pojawia się w temacie OT to wtedy zamykać - logiczne. Trzeba tu siedzieć 24h i odświeżać, żeby mieć szansę gdziekolwiek odpowiedzieć, bo większość tematów jest zamykana tuż po odpowiedzi naszego wspaniałego i wielkiego serca Admina* ;-p Litości... Trzeba zakładać nowe tematu żeby odpowiadać na bieżące problemy o_O

Temat zazwyczaj na forum zamyka się jak została udzielona definitywnie* odpowiedź, następuje offtopic....choć zawsze na każdy argument jest kontr argument....ale Cichusku daj przynajmniej kilka godzin tematowi pożyć, bo w przeciwnym wypadku to forum jest niepotrzebne i wystarczy czat.

Żadna dyskusja nie ma szansy tu na egzystencję*. Istna anarchia ;-p Cool

*(przepraszam za ciężkie słowa, większość czytających i jeszcze uczących się)
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny
#2
Jestem za!
//edit
Tym bardziej, że można wyczyścić forum...
Czy to tak trudno wejść przez ftp i usunąć wszystkie wątki, to się nawet bez ftp obejdzie...
[Obrazek: rc-jtqkypuqjmpxnyqgombu.jpg]
#3
zły dział
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
lubie porzadek, a tak to musze zagladac bez sensu w rozwiazane juz sprawy ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Dzięki za nie zamknięcie ;-]

No ale to chyba cały urok, że ludziom chce się tu wejść (czy na FB) i coś napisać. Dodatkowo rozmawiając i wymieniając ze sobą różne poglądy - zżywamy się i poznajemy co owocuje jeszcze lepszą atmosferą na serwerze w grze. Jak już wielokrotnie tu pisano - potrzeba większej ekipy do zarządzania tym harmidrem ;-]

Sky-land już nie jest serwerem dla 20-50 graczy tylko to machina, która zaczyna wymykać się z pod kontroli z powodu popularności. Osobiście dzięki przejrzystości komend i trybów - gram tylko tutaj i jak dostanę bana lub serwer zniknie to i ja zniknę, bo reszta to czarna dziura (wazelina). Daj kilku maniakom odpowiednie 'permission' na forum i w grze to i za darmo będą pilnowali ładu i składu jak sobie już sam nie radzisz. Nikt nie chce profitów, tylko dla dobra ogółu pomagać. Popatrz kto ma najwięcej postów na forum - kto ma najwyższe poziomy na trybach - Ci ludzie nie wychodzą już nawet na dwór i nie odwiedzają przyjaciół tylko wpadają na Twój serw ;-]

Nie chce za dużo pisać, bo jak zacznę to nie ma końca.... ale piłka jest szybka - ktoś się nie sprawdza to out, ktoś się sprawdza to lecimy dalej z tym 'koxem'. Dodaj najwyżej kilka reklam w google adsens i niech forum żyje, a reklamy nikomu nie będą przeszkadzały jeżeli będzie 'ruch' i życie.

Zjadłem zęby na promocji i marketingu i pewnie używałem Internetu przez BBS przez dostępowy numer TPSA (płacąc rachunki za międzymiastowe) jak pewnie wielu jeszcze na świecie nie było...więc nie pisze tego w celu oczerniania tylko żeby pomóc z deka, bo sam pstrykam tutaj i marnuje swój czas.

Już raz bana dostałem na classicu, bo modowi 'wydawało się', że widzę gdzie kopać.... Litości...

...i ogarnąć wiarę, a będzie no.1

Edit1: nie trzeba ftp do porządku, a zazwyczaj można nadać prawa w pewnych działach (tych bardziej spamerskich), że tematy umierają np po 7 dniach bez odpowiedzi lub lecą do kosza, a kosz jest oczyszczany np raz na miesiąc. Wtedy ingerencja moda ogranicza się do moderowania tematu aktywnego i np wyróżnienia go lub przypięcia czy usunięcia czasu ważności.
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny
#6
Ja mogę zostać kimś na serwerze, ogarniam komendy Big Grin
Mam swój serwer hehe
[Obrazek: rc-jtqkypuqjmpxnyqgombu.jpg]
#7
nie moge dawac kazdemu permisji, nawet jak na probe, to i tak moze cos popsuc czego juz nie odkrece tak latwo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(06-28-2014, 22:01)Cichusek napisał(a): nie moge dawac kazdemu permisji, nawet jak na probe, to i tak moze cos popsuc czego juz nie odkrece tak latwo.

No to proszę.
Co można popsuć jak mi dasz permisje do wagoniku na spawnie na s1?
#9
xDD
Weźmiesz sobie go Tongue
I to nie jest permisja tylko flaga na dany region Tongue
[Obrazek: rc-jtqkypuqjmpxnyqgombu.jpg]
#10
Nom serwer się rozwinął. Jak to powiedzał Bielutki na tym serwie nie gra już tyle osób jak kiedyś (pamietam 150 osób max dokładnie rok temu)
Ale jak to cichy kiedyś powiedział (2 dni temu xD) dobry serwer nie potrzebuje moderatorów, tylko sam się prowadzi.
nie jestem przeciwko nie robienia rekrutacji, ale przeciwko robienia tez nie jestem ;p


//nie do tematu
ty to chyba bielutki jakąś "chómanistyke" ukończyłeś, że takie długie wypracowania piszesz xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości