Propozycja o zmianach.
#11
zrobić rekrutacje na chatmoda niech się gracze "pobawia" w bogów w razie czego to zgłosić typa i zabranie funkcji takie urozmaicenie poza tym mogła być dodatkowo ranga na forum pvp niech się goście zajmą a cichy poświęci ten czas na poprawę innych serwerów i dodanie np blidsa
#12
Tak, ja też jestem za chatmodem, i to na wszystkich serwerach i forum, ponieważ:
- Cichy ma mniej roboty w wątkach typu "zbanuj go bo mi ukradł diaxy, dowód [link]". Ile jest takich wątków dziennie? Ponad 20? Cichy na 100% będzie miał łatwiej
- Nie będzie miał tyle spamu na PW, zawsze chatmod może brać pytania na siebie
- Na serwerze będzie większy ogar

A jak się przejmujesz rzeczami typu "zbanuj go bo go nie lubie" delikwent dostaje darmowego mute.
Chyba że się boisz że ktoś zniszczy ci serwer i pobanuje wszystkich, no to wtedy trzeba dokładnie selekcjonować kandydatów.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#13
"zbanuj go bo go nie lubie" ciekawa inicjatywa jakubie...
Co do tego komentarza o diaxach to taki handlarz idzie na wymianę i patrzy czy go nie okradnie xd i będą dowody tez xd

Ludzie uczący się ortografii są lepsi od innych pod względem ortografii.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
Za ChatModa najbardziej jestem za.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#15
Też jestem za. Serwer będzie bardziej ogarnięty.
Niedostępny
#16
Jestem za. Uwazam, ze zaproponowaliscie bardzo dobry pomysl.

Tylko chyba nie ma takiej osoby...
#17
Natuu pomysł pomysłem, ale wcześniej były takie wątki.'..'

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
Oj tam.

Ale chodzi mi o to, ze nie ma takiej osoby, ktora powinna byc ChatModem.
#19
@up No prawda. Nie wiem kto... Garden? Human? Erb?

#flp
Niedostępny
#20
Może tego co ostatnio składał podanie? xd

Ja jak najbardziej bym mógł, ale bardziej jako wsparcie w weekendowych godzinach szczytu.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości