Propozycja o zmianach.
#1
Siema mam taki jeden problem , na serwerze gra bardzo duzo cheaterow.
A zadnego admina/moda nigdy nie ma i nie ma ich kto banowac.
Poszukajcie nowej administraci , zeby zaczeli ich banowac za cheaty.
Zrobice jakas klatke do sprawdzania i bendziecie pisac:

Witiaj nie logaj

Logout = perm

Masz 10 min

ts/skype

Jezeli sie przyznasz bedzie lagodniejsza kara

Dziekuje ze przeczytaliscie.


POZDRAWIA

DAZ !!!
#2
Tacy ludzie są ukryci żeby nie było "daj mu bana bo go nie lubie"
Nie rozumiem, za ucieczkę z pvp perma heh na nie z tym przyznam się ze się wylogowalem XDD

Zła się nie ulękne.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Mi też nie raz to się zdarzyło xD
Z tym loganiem na nie ;p

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
?
Niedostępny
#4
Jesli chodzi o tego chatmoda to dobry pomysl. Administracji nowej nie bedzie. Te propozycje niektore sa bezsensu, ale spoko. Jasne, przydalby sie jakis mod do pvp pistolety. Ja codziennie wchodze i widze jak wyzywaja. Chat jest nie potrzebny. No chyba, ze priv. Ale za przeklenstwa moglby byc automatyczny silence.
#5
Rekrutacja by się przydała na modow zajmujacych się czatem, graczami. Administracja musi to przemyśleć i wystawić odpowiednie wymogi aby byle kto nie dostał tak odpowiedniego zadania.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
"We're the day birds
Deciding to fly against the sky
Within our dreams, we all wake up
To kiss the ones who are born to die"
[Obrazek: serjtankian-harakiri-vid1.jpg]
#6
Jeśli chodzi o wyłączenie czatu, to mam taki pomysł:
Publiczny byłby wyłączony, ale byłyby grupy dla kogoś kto ma sojusz. Na przykład grupa sojuszników ma swój "kanał", i tam może się porozumiewać.
Zmniejszyłoby to ilość wyzwisk, i byłoby to wygodne. Choć wiem, że admini się nie zgodzą, to jednak fajnie by było ;p

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
?
Niedostępny
#7
tak usuńcie czat ale dodajcie frakcje( gildie jak kto woli ) i porozumiewanie się tam dobre by to bylo bo by usunęło sojuszniczy ogień
#8
O to mi chodzi.

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
?
Niedostępny
#9
ale to wtedy nikt sie nie bedzie mogl z nikim zakumplowac i zrobic sojuszu, bo nie bedzie mial czatu.
jedyna opcja to forum, ts3 albo inny serwer. moge zrobic np. wysylanie wiadomosci co kilkanascie sekund, albo tak by wiadomosc byla widoczna na okolo 50 kratek, to nie kazdy zobaczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Spoko by było, ale na 50 kratek? np. gdy będę przy czerwonej wieży, to duuużo osób to zobaczy.
Już nie wiem, chyba lepiej będzie jak czat zostanie.

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
?
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości