Skarga!
#1
Powód: wyzywki, nieogar
Dowód: ss'y
#2
Ty też się nieładnie zachowałaś Smile
#3
(05-03-2014, 20:40)GalAnonim napisał(a): Ty też się nieładnie zachowałaś Smile

Ona się broniła -_- takie zachowania są niedopuszczalne. Liczba normalnych osób na sky-land maleje z każdym dniem! Gdybyście mieli porządniejsze bany to może w końcu nie byłoby tyle gimbusów którzy zabici przez innego gracza spamią: "**** to ci*a ku*a liże mi fiuta" itp.
#4
Racja, jestem za, mocniejsze bany się przydadzą.

Post wysłany za pomocą smartfona FLPlay'a
Niedostępny
#5
(05-03-2014, 20:45)TheMichalPro2000 napisał(a):
(05-03-2014, 20:40)GalAnonim napisał(a): Ty też się nieładnie zachowałaś Smile

Ona się broniła -_- takie zachowania są niedopuszczalne. Liczba normalnych osób na sky-land maleje z każdym dniem! Gdybyście mieli porządniejsze bany to może w końcu nie byłoby tyle gimbusów którzy zabici przez innego gracza spamią: "**** to ci*a ku*a liże mi fiuta" itp.



To już zależy od Cichego, ale nie musiała się w tak wulgarny sposób "bronić". To samo tu http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=7879
#6
(05-03-2014, 20:49)GalAnonim napisał(a): To już zależy od Cichego, ale nie musiała się w tak wulgarny sposób "bronić".

Może i tak, ale każdy się broni na swój sposób. Ja też kiedyś gdy ktoś powiedział do mnie "ty ci*o" to zazwyczaj "kur*owałem" ale teraz jestem spokojniejszy Tongue to może jakaś lekka kara dla niej ale głównie to te zboczuchy powinny dostać bana Tongue
#7
czasowy ban dla natalii i pitera.
perm dla oyeufi czy cos.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości