Skarga na graczy
#1
Exclamation 
moj nick: Minecraft_Tango
nick oskarżnonego: natalia997851 i PITCH

natalia997851 wyzywa innego gracza, a gracz PITCH używa wulgarnych słów związanych z seksem.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
post twojej oskarżonej wnosi że ona się broniła przed wyzwiskami owych graczy. Nie powinna mieć bana.
#3
Chciałem zgłosić obydwojga, ponieważ nie musieli używać takiego słownictwa. PITCH używał wulgaryzmów kilkakrotnie, ale mam tylko raz uwieczniony na screenie
#4
tzn. Powinna mieć jakąś lekką karę ale zaglądnij do jej tematu i zobacz jej screeny Tongue
#5
Dodałem kolejny ss, w którym PITCH przedrzeźnia gracza GrubyFranek jako, cytuję "gruba pała"
#6
Mam obronę:
Po 1 ja napisałem tylko jeden post o tym,więc nie zmyślaj i ja napisałem to w ten sposób co on napisał kiedyś zrozum to.
Po 2 o maj got Gruba pala pan Grupy Franek mnie wkurzył mówiąc PITCH to słabiak.
Po 3 undressed93 chyba wyzywa mnie PITCH BITCH,a jak wszyscy wiemy Bitch po angielsku to ***** i jakoś się nie skarżę.
#7
Nie obchodzi mnie na co sobie pozwalasz, tylko, że złamałeś zasady. Mnie zbanowano za słowo "pipa" (w moim przekonaniu nie jest to wulgaryzm, a nie chciałem obrazić natala997851) więc w moim przekonaniu złamałeś zasady.
#8
Aha dobrze zaraz mogę zrobić tysiąc skarg takich graczy!
Pasuje???
#9
Pitch o to chodzi żeby robić skargi xd

Zła się nie ulękne.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
xxboguuxx i pitch zbanowani za slownictwo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości