nie bylo to 14 dni!
#11
Smile coz ja raczej zarabialam na polautomatycznej farmie dyn - wkoncu po 5$ za dynie idzie a jak jeszcze zbilam interes zycia i kupilam od 1 goscia 72staki dyn po $ za dynke to wiecie, tak sie interes wbija zysk byl 4 $ za sztuke a nic w zasadzie nie zrobilam ale na farmie wbijam duzo dyniek wiec duzy przychod
#12
eee a wiesz że automatycznąi bardzo wydajną farme dyń bardzo prosto zrobic?? trzeba tylko system który będzie wyczytywał czy jest blok czy nie... mc traktuje dynie jako normalny blok...

a wracając do tematu: warto robić screeny naszych działek, ale tak, żeby było widać, że to ty je masz... (/p info) a jeśli ktoś chce popatrzeć na moje mechanizmy, niech mi napisze na priv i jakiś prywaty serverek... to pobuduje
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#13
Mi tak samo ! gram sobie z kolegą , gadamy przez skype , robimy filmik , a tu nagle..... klapa =.= działka z muchomorku zniknęła o jezu Administracjo WtF ???!!!!
#14
Ja miałem 3 działki i wydaję mi się że to zależy od wchodzenia na działkę i nie wiem.. zbudowania tam bloku.
Gdy ktoś gra tylko od czasu do czasu musi wejść na wszystkie działki, a nie na jedną i coś na nich zrobić aby się nie usunęła.
Niedostępny
#15
Mi tak samo ! gram sobie z kolegą , gadamy przez skype , robimy filmik , a tu nagle..... klapa =.= działka z muchomorku zniknęła o jezu Administracjo WtF ???!!!!

//Warn
#16
sami widzicie, zdazyło sie to juz kilka razy, no co sie dzieje, kurcze nikt nie chce stracic pracy i czasu ktory poswiecil dzialce.
#17
Błędy w edytowaniu języka pewnie. Bo plugin działa świetnie.

//Erb
#18
Zamknijcie to juz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości