nie bylo to 14 dni!
#1
otóż mam taką cudowna sprawę. wchodzilam na classik 6dni temu i wszystkie moje 3 dzialeczki staly sobie pięknie, bylam na wszystkich, gdyz przenosilam surowce z 2 ,,kolonialnych,, do glownej. wszystko super wszystko swietnie, wchodze dzis i patrze a tutaka informacja mnie spotkala wpisuje /dom pojawiam sie na 1 kolonialnej - ok wpisuje /dom:2 i szok to byl adres na glowna ale wrzucilo mnie na 2 kolonialna. zdziwilam sie ale wpisuje /dom:3 i co - ,,nie posiadasz 3 dzialki,, poprostu sie troche wkurzylam, dzialki mialy byc usuwane po 14dniowej nieobecnosc a nie 6! to byla moja glowna dzialka mialam tamwszystkie prawie surowce - mnostwo sndsoulu, 3podwojne skrzynki diaxow, skrzynka kox-jablek. mnostwo redsstona zlota zelaza lapisu, jak i roznych innych surowcow, ale mialam tez tam wszystkie moje enchanty, nad ktorymi to meczylam sie niezmiernie dlugo, hordy kilofow, mieczy, zbori zakletych nke na 1 ale np kilof niezniszczalnosc 3 jedwabny 1 szczescie 1 wydajnosc 3 coz mialam takich duzo generalnie kilka skrzynek pozaklinanych itemkow diaxowych, i jak tu sie nie wkurzyc!? wchodze patrze - ni ma mojej dzialki i itów na które pracowalam większosc czasu na tym serwie!
#2
Skąt tyle diaxów . Ej serio nie wiem po 14 dniach są usuwane działki, wyspy (s1,s2)
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby ;*
I was born to survive.
[Obrazek: eJyLqEiMD8rkKs6u1M1JzEvRK8jhioAI-WbmpSYX...MBEXc~.png]
#LittleMonster
#ARTPOP
#GAY
#G.U.Y.
#3
Nie masz dowodów ale nw czy ci ktoś by uwierzył ponieważ ja tez napisze "Usuneła mi się działka a miałem na niej 3 stacki diax i 40 koxów..."
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#4
wiem ze mi mozna nie uwierzyc ale jestem bogatą na koncie skyland classik 200k $ wiec naprawde moze to wygladac wiarygodnie przy tej sumie, a poprostu jestem poirytowana bo niepamietam dokladnie co i jak mialam na niej i owszem nie mam dowodow bo co niby robilam screeny dzialki boo myslalam ze nagle zniknie, poprostu jestem zdziwiona bo skoro znikaly to czemu tylko 1 skoro wchodzilam naraz na wszystkie

i pytasz skad tyle diax, - handel za $ NO I SETHOME W JASKINI Z ICH DUŻĄ ILOSCIĄ Smile no coz wiesz jak ktos ma duzy przychod $ dziennie a kupuje diaxy od innych za 200$ to samo jakos wchodzi,
#5
Potwierdzam przypadek usunięcia (3. działki). Ja też tak mialem (-,-) i przestałem grać.
Co do itemów to nie wierzę akurat ;p
Ale błąd z usunięciem mogę "potwierdzić".
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Ja też, chociaż usunęła mi się tylko jedna działka (z trzech)
#7
Nie znam możliwości ludzi na sky-land ale możliwe że KTOŚ ci to zrobił. Chociaż wątpię ale przy takim problemie możemy nawet o to podejrzewać Tongue albo po prostu cichy coś majstrował i ukrócił czas do zniknięcia innych działek ale on by pewnie o tym poinformował Tongue
#8
Mi też zniknęła a wchodziłem w przeciągu 14 dni.Miałem 3 działki teraz mam 2,ale nie płakałem i gram dalej chociaż że miałem tam najcenniejsze rzeczy.
#9
widze problem popularny, nie dziwie sie ze w ity nie wierzycie tez bym nie wierzyla Wink wiec zwracam szczególną uwage ze problem sie pojawia i troche jest popularny skoro w ciagu 2godzin tyle osob juz wpisalo ze mieli podobnie
#10
mi szczególnie szkoda tego redstonea... Cry tyle można by było zbudować...

a ewentualnie mogłaś mieć tyle rzeczy... ja opracowałem automatyczne sklepiki na działce, ze jak go sie robi, to za jeden item mozna kupic drugi... np wrzucasz diaxa, dostajesz łopate diax...albo kilof żelazny... jak chcecie, to moge napisac nick gracza ktory (jesli jeszcze gra) rowniez zna ten sklepik... i przychody z ok. 18 sklepów były spore... bo wchodziłem na serwer, pisze odrazu na czacie "AuToMaTyCzNa BiEdRoNkA Meldroxa!!! Tanio!!! /p odwiedz meldrox !!!
ludzie przychodzili, a ja zarabiałem

dzień przed zmianą wersji miałem stak bloków diax ok. i inne surowce... (chyba ostatnie 15 blokow mam w skrzyni kresu... jakby co, mam z czym zacząć ponownie gre)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości