Luncher
#11
tak... jak ściągne, to wogóle menu sie odpala za 10 razem, bo sie na wejściu ścina... gdy już WEJDZIE do menu, to tak sie laguje, że wogóle nie moge nawet opcji wcisnąć, ani niczego... na 1.6.4 mogłem nawet na dalekim renderowaniu szybko grać... wiec niestety nie gram, i pewnie juz mi dzialke usunelo... STAK BLOKÓW DIAX!!! dziekuje dobranoc... jesli cichy mi nie usuniesz dzialek, a bede mogl jakos wchodzic na serva, to kupie po raz kolejny VIPa... wrzuce do biedronki rowniez itemy nowe... moze rozdymke... ale tak to grac nie moge... chcialbym cichy, bo server jest SUPER!!! dawno nie gralem na takim dobrym... ale jak juz pewnie nie mma dzialek... to wiesz... ja to wszystko dorobilem sie cięzką pracą... nawet nie wiesz cichy... z resztą mozesz wejsc na moje konto i se zobaczyc pierwszy /dom ... wejdz, zobacz... czy ty myslisz ze to tak latwo?? chcialem ci napisac zebys wszedl i oddal itemy z dzialki graczowi Just albo BSMS bo to moi dobrzy znajomi... ale ze dales mi bana na...(4 dni?? niewiem) to nie moglem... wiec...ani na server, ani na singlu w wersji 1.7.4 ... a na 1.7.2 probowalem przez innego launchera... nawet przez byZyczu... ale to samo... a na nowego kompa mnie nie stac, bo nie zarabiam milionów... cootja tez dobrze znam, ale on sie trzyma XD wiec nie bedzie spadkobierca... wiec cichy wiesz... chyba wszystko... jak bys mogl, ostatnia przysluge, to prosze: wejdz na mojom dzialke, powyjmuj caly rzezbiony kwarc z podlogi w sklepikach, z obu lejkow powyjmuj rzeczy... tak samo z dropperow... ze skrzyni kresu mi nie wyjmuj, bo tam mam rzeczy, jesli bym wrocil do gry... jakos... i te rzeczy (szczególenie bloki diamentow!! te z sufitu też!) podziel na gracza just i BSMS ... to moja ostatnia wola, albo niewiem

jezu! dopiero ogarnoalem ile tego tekstu wyszlo... ktos sie nameczy czytajac...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#12
Ok... Odkryłem przyczynę cinania się na niektórych kompach. To nie wina posiadanego sprzętu, ale bug Minecrafta! Kiedy zajrzycie do procesów systemowych wyraźnie widać co jest przyczyną, a mianowicie launcher, podczas odpalania Minecrafta rozpoczyna funkcję, których nie kończy i zużywa nawet do 80% procesora znajdując się w tle kiedy nie jest nam już potrzebny.

Rozwiązanie:
Uruchamiamy minecrafta po czym wchodzimy w procesy systemowe i ręcznie zamykamy launcher, który znajduje się ukryty w tle.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#13
Rozwiązanie jest jeszcze inne, można wybrać w opcjach profilu czy launcher ma być zamykany, ukrywany czy zostawiany Tongue

Jeśli ktoś ma niewidzialne bloki to wina sterowników, zaktualizujcie je.

Jeśli komuś się nawet nie włącza to niech wybierze 1.7.2 zamiast 1.7.4.
#14
a u mnie nie ma roznicy.
domyslnie launcher sie wylacza..
gdy ustawie by launcher sie chowal, to java uzywa mi 35% procesora, gdy ustawie by byl wylaczany jest tak samo.
a calosc skacze pomiedzy 9% a 40%, w zaleznosci co robie w grze ;p

ale skoro pisal, ze nawet zycu testowal i jakies inne launchery to chyba nie jest to tylko nasza wina Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
Tak się dzieje, na większości launcherów, ale nie na wszystkich kompach, tak więc u Ciebie czy u mnie tego nie odczujemy pewnie jakaś zależność sprzętowa wywołująca błąd.
[Obrazek: 20131201164626.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości