Luncher
#1
Z tego co wiem, server zarabia dzięki vipom...jestem vipem i planuję przedłużanie tego... ale przyznaję się: mam słabego kompa...(kartę graficzną tylko)... nie mogę zainstalować lepszej, bo mam złe wejście... a przez nową wersję 1.7.4 nie mogę nawet wejść na server... NIC... więc proponuję aby wrócić wersję 1.6.4, bo nie mogę grać... vip mi się kończy, chcę przedłużyć... ale skoro nie wchodzi mi, to nie mogę grać... więc nie wiem... w nowej wersji z tego co wiem jest tylko nowe kolorowe szkło kilka kwiatków, drzew i biomów... wiec? a pozatym cichy, niewiem czy wiesz, ale dzięki ciemnemu dębowi można zrobić dziórę w badrocku... więc to nie jest troche takie... i z wędką kilka rzeczy... ale to przecież nie zmienia rozgrywki, po za tym, że z rozdymką można stworzyć pote oddychania pod wodą...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Poprawiono błąd z dziurą w bedrocku....
Po co zmieniać coś co gracze sami chcieli i spamowali tym!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#3
gracze chcieli 1.7 to maja ... popros jakos tate o lepsza karte... albo format kompa ... napisz jaka karte masz i ile ramu
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
karta 32mb XD a procesor intel core duel 3 giga ramu

a frost w kwesti taty to nie mam już XD

a sprawdzałem, da sie zrobić dzióre w badrocku... nadal... bo nie u mnie tylko u kumpla... tylko trzeba sie natrudzić...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
rly ? 3gb ramu i scniny/lagi ?
ja na 2gb nie mialem tak... format pomoze . albo uszkodzona karta grafa
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
nie ogarniasz?? mam karte 32 MEGABAJTY!!!!!!! A WEJŚCIE TAKIE ŻE NIE ZNAJDZIESZ NOWSZEJ Z TAKIM!

musze se w p***u zkombinować lepszą karte, bo w żadną lepszą gierke nie moge grać...dobry procesor, słaba karta... taka zależność... bo kompa se w połowie sam robiłem... z niedużą pomocą...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
Jakby mialbys karte 32mb to bys nawet neta bez lagow nie otworzyl :/ bo mi zajmuje otworzenie neta 100mb xd

Musisz Z kombinowac lepsza karte bo nawer pasjans nie pojdzie xd

U mnie W gimbie kompy szkolne maja po 256mb a maja win 2000 wiec stare xd

Microsoft Corporaion 1995-1999 bug microsofta xd win 2000 a do 1999 xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
... znaczy systemowo mam 256mb, ale w minecrafcie pisze że mam 32-bitową... YYY ośmieszyłem sie XD bo mnie sie pomyliło... ale to ne zmienia faktu że karta jest do śmiecia... w skupie więcej za nią dostane niż w sklepie informatycznym
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#9
w ogole ci nie dziala 1.7?
pobrales, uruchomiles i?
scina sie? nie ma nie wiem.. tekstur? ile masz fps? a ile miales na 1.6.4?
optifine?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Próbowałeś z 1.7.2?
[Obrazek: 20131201164626.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości