okradł mnie
#11
Na screenie widać tylko rozmowę. Nie ma screena z wymiany. Świadek mógł być przekupiony, ale niekoniecznie. Na pewno nic nie odzyskasz, ale jest możliwość, że KvB dostanie bana.
Albo mi się zdaje, albo Cootje nabija posty.
402 Payment Required
#12
Albo mi się zdaje, albo lee32147 jest nad wyraz podejrzliwy.

NAJLEPIEJ USUNĄĆ DROP ITEMÓW I CIULA xD

Ale serio, nie nabijajcie postów i poczekajcie na Cichego.
Niedostępny
#13
No właśnie i takim trzeba permy dawać bo dostanie odczeka i znowu to samo będzie robił...
[Obrazek: 75ct.jpg]
#14
(02-01-2014, 07:06)lee32147 napisał(a): Na screenie widać tylko rozmowę. Nie ma screena z wymiany. Świadek mógł być przekupiony, ale niekoniecznie. Na pewno nic nie odzyskasz, ale jest możliwość, że KvB dostanie bana.
Albo mi się zdaje, albo Cootje nabija posty.

Jeśli uważasz wypowiedz, która sugeruję rozwiązanie wszelkich problemów z kradzieżami na serwerze za niewartościową i służącą jedynie do nabicia posta(W czym nie mam żadnego interesu). To gratuluję Ci umiejętności czytania ze zrozumieniem i interpretowania informacji. Równie dobrze mógłbym uznać Twój post cytowany u góry za nabijanie bo napisałeś rzecz oczywistą, którą nie jeden pisał już w wielu tematach.

(02-01-2014, 10:59)Ronax napisał(a): No właśnie i takim trzeba permy dawać bo dostanie odczeka i znowu to samo będzie robił...

Popieram ten pomysł bo tak dostaje bana na 2 dni i zyskuje X diax z kradzieży. Ewentualnie skasowanie ekwipunku w formie kary plus ban na obecnych zasadach.
[Obrazek: 20131201164626.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości