okradł mnie
#1
moj nick: johny2822
nick oskarżonego: KvB

chciałem kupic od niego miecz ostrosc 5 i zaklety ogien 2 i mialem mu dac 40 diax a in mi miecz i ja mu reszte diax ale jak mu dałem 40 diax to sie wylogowal prosze o oddanie 40 diax i zbanowanie go


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Potwierdzam byłem przy tym i gadałem z johnym na skype!
[Obrazek: 75ct.jpg]
#3
Diaxów nie dostaniesz z powrotem, ale gościu bana dostanie.
Ale tak na ludzki rozum - kto daje 40 diaxów za miecz 5/2? -,-
Niedostępny
#4
Diaxów nie odzyskasz. Ale co ci przyszło do głowy, żeby miecz 5/2 diamentowy nie wiadowo w jakim stanie za 40 DIAXÓW. LoL.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
(01-30-2014, 20:12)TheGardenPL napisał(a): Diaxów nie dostaniesz z powrotem, ale gościu bana dostanie.
Ale tak na ludzki rozum - kto daje 40 diaxów za miecz 5/2? -,-

A ile byś chciał? 40 diax to mało jak za taki miecz -.- Ja bym wycenił nawet na 200... Szczególnie, że 2-5 stacki diaxów to ja zarabiam w 10 minut na spawnerze blaze. A zmontuj sobie taki miecz to jest co najmniej dzień roboty...
[Obrazek: 20131201164626.png]
#6
No racja...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
Oddajcie dla Johnego diaxy bo byłem w takiej samej sytuacji...
[Obrazek: 75ct.jpg]
#8
omg... ludzie!! admin nie może oddać nikomu diaxów!! nawet w mocno uzasadnionych przypadkach!! ... zwykle daje rekompensate, albo chociaż pisze na priv... ale diaxów nigdy nie oddaje, bo server i forum by sie zawaliło!! ogarnij... cichy zdecydował się oddać tobie diaxy, potem ktoś inny sie o tym dowiaduje, i po dniu-2 wszyscy już wiedzą... więc co robią inni gracze?? handlują ze wszystkimi, robią screeny, że "niby" zostali okradzieni... a potem co?? ADMINIE!! JEMU ODDAŁEŚ A MI NIE!?!? TAK NIE MOŻE BYĆ!! IDE Z SERVERA!!!... i tak właśnie może wyglądać jeden z wielu końców serverów...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#9
No ale to nie jego wina że grają takie dzieci i oszukują wszystkich , a on ma przez to cierpieć bo nawet normalnie nie może pohandlować...
[Obrazek: 75ct.jpg]
#10
Wystarczyłoby napisać plugin do bezpiecznej wymiany przedmiotów.
[Obrazek: 20131201164626.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości