Zmiany
#31
(07-07-2022, 10:46)piterox11 napisał(a): Nie odchodzcie od tematu tylko odswiezajcie by cichusek mogl ta propozycje wykonac a nie wysluchiwac smiesznych klotni ktore moga odrzucac ludzi od serwera <kappa Big Grin>
Cichusek nie jest maszyna, nie musi wszyskiego wykonywac xd. To, ze nie odpisal to nie znaczy, ze nie widzial tego watku. Spokojnie mordeczko, badzmy cierpliwi!
#32
sam w sobie pomysł jest super, tylko zaśmieciliśmy trochę ten wątek i jest w nim za mało konkretów na jakąkolwiek realizację nowej edycji. jak chcecie to możecie podsyłać mi konkretne propozycje ewentualnych zmian w PW, a ja za jakiś czas zrobię zbiorczy temat z nimi i poddamy je dyskusji
#33
(07-04-2022, 14:57)Roko1073 napisał(a): Odświeżam, ważny temat
Przydałoby się w końcu dowiedzieć na czym stoimy, bo już czekam (i nie tylko ja) na konkretną odpowiedź, czy jest ta szansa na nową edycje czy nie.
mmm
Niedostępny
#34
Jestem za restartem, topkasa napędza żeby pograć i kogoś przeskoczyć co jest wyżej. Tak samo granie od zera i wolałbym żeby każdy zaczynał faktycznie od zera bo wtedy każdy będzie miał szansę się wykazać. Jaki jest sens posiadanie kupy kasy żeby sobie pooglądać ją samemu jak wszystko już wybudowane i zdobyte.
Nowych graczy mógłby przyciągnąć albo starych co dawno nie grali bo nie wymaga tak uwagi i od razu nie zniechęca ogromem pracy żeby mieć cokolwiek.
#35
Ale dynia roko zdjadlbym cie Smile
Jak to kejnet powiadal refish/refiszowanie
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#36
Odświeżę i opiszę wszystkie propozycje, sam wątek i inne dodatki w jednym wielkim skrócie. Mianowicie w mojej opinii wypadałoby zrobić nową edycję gdyż jednak tutaj (nie tylko według mnie) nie ma już absolutnie nic do roboty. Wszystko co mogło zostać zdobyte, zostało zdobyte (może poza paroma główkami, które i tak mogła zdobyć chociaż jedna osoba i o tym nie mówić). Wszelkie pieniądze, mało sposobów na zarobek, mało graczy, mało nowych możliwości po prostu odrzuca zarówno nowych, jak i starych graczy. Przydałby się kompletny reset (działki, pieniądze, wszystko co się da. Nowa surowcowa, nether etc.), inaczej nie wiem jak to tutaj będzie. No i ostatnie, cała ta topka kasy. W mojej opinii w tym przypadku nie ma kompletnie sensu, gdyż różnica między 1 a 2 miejscem wynosiła kilka, jak nie kilkanaście dobrych milionów. Potrzebna jest nowa edycja. A skróciłem to, żeby nikt nie musiał znowu wracać po wszystkich odpowiedziach etc.
mmm
Niedostępny
#37
Refresh
Zgadzam sie z roko poniewaz stary gracz wchodzi i co ma do roboty? jedynie pvp o ile ktos bedzie chcial
A z punktu widzenia nowej osoby znudzi jej sie po kilku tygodniach
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#38
jest jakis sens to odswiezac? Cichy widzial ten watek pewnie z 5 razy
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#39
(09-18-2022, 15:47)Frisk napisał(a): jest jakis sens to odswiezac? Cichy widzial ten watek pewnie z 5 razy

Być może, aczkolwiek jednak to dla mnie ważny wątek i chciałbym chociaż wiedzieć na czym stoimy i czy w ogóle warto/czy jest to wykonalne.
mmm
Niedostępny
#40
(10-08-2022, 16:34)Roko1073 napisał(a): Klasycznie

ref

-_-
mmm
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości