Zmiany
#1
Witam,
trochę mnie tu nie było, lecz gdy już wchodzę na serwer to widze że jest najzwyczajniej w świecie tragicznie. Ludzi nie ma zbyt dużo, a Classic jest praktycznie pusty 24/7. Co do tych reklam to było pewnie wiele razy poruszane, więc sam osobiście nie będę ponownie poruszał tych tematów, myślę że wiecie co robić z tym. Natomiast głównie przychodzę z tematem właśnie Classica, niegdyś jednego z najpopularniejszych trybów na serwerze, gdzie grało najwięcej ludzi, a tryb był prawie zawsze zapełniony. Ostatnio wiele się z tym zmieniło i myślę, że głównym tego powodem może być to, że na classicu wszystko zostało zdobyte. Wszelkie głowy, działki, budowle, pieniądze, lokalizacje zostały znalezione, zdobyte więc oczywistym jest że niekoniecznie jest co robić tutaj, a jak wiadomo na tutejszym freebuildzie jest nie oszukujmy się dość łatwo zdobyć te ważne rzeczy, np. kupując je od kogoś. Aczkolwiek nie mam też zamiaru poruszać tematu transakcji z innymi graczami za prawdziwe pieniążki, kto chce wydać na to hajs niech wydaje.

A więc przejdźmy do sedna sprawy. Mianowicie w mojej opinii i słyszałem że według wielu innych osób naszemu kochanemu Classicowi jest potrzebne odświeżenie, dość spore odświeżenie. Myślałem nad kompletnym zresetowaniem wszystkiego co tam jest, czyli działek, pieniędzy, wszystkiego. Po prostu Classic 2.0, lecz jak wiadomo na tej wersji 1.8, która jednak ma to coś w sobie, w innym przypadku byłby to drugi adventure, czego byśmy raczej nie chcieli, bo po co 2 adventure na 1 serwerze. Myślę że znalazło by się wiele sposobów na to, jak na nowo przebudować classica, czyli systemy zarabiania, nowy sklep, inne urozmaicenia, które mogłyby tutaj coś wnieść. Osobiście mógłbym dać jeszcze wiele własnych pomysłów. Mam wielką nadzieję że wtedy jednak jakaś część graczy zaczęłaby tam grać i wszystko by wróciło choć w małym stopniu jak było dawniej, bo raczej takich liczb jak były kiedyś nie uda się przebić albo chociaż do nich dobić w średnim stopniu. Czyli jeszcze raz, w mojej opinii jest potrzebna nowa edycja Classica, która odświeżyłaby to wszystko, bo nie oszukujmy się sytuacja jest tragiczna i raczej gorsza być nie może, gdyż na tym trybie widzę regularnie 0 osób. Jeszcze co do osób które mają tu wiele rzeczy dość cennych, myślę że i tak nie da się już z nimi nic zrobić, a sprzedać je innym tym bardziej. Gdyż praktycznie każdy ma jakieś cenne rzeczy, więc użycie to jako argumentu przeciwko nowej edycji jest jak dla mnie zwykłą głupotą.

Zapraszam do tej dyskusji inne osoby, by ktoś jeszcze mógł się wypowiedzieć na ten temat, który jest aktualnie dość istotny i ważny.
Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia/wieczoru.
mmm
Niedostępny
#2
nie będę ukrywał, że na taki wątek czekałem, ale prawda jest jaka jest. ja postaram się dodać od siebie 5 groszy.

moim skromniutkim zdaniem, ale mocnym classic jest przepełniony dodatkami i nie bardzo jest już co z dodatków dodawać, bo co graczy może zaskoczyć? dodaliśmy główki, to chwilowy odzew był, dosłownie - chwilowy. nie wiem też co innego "rewolucyjnego" można dodać oprócz topki na którą dłuuuugo czekamy, czy też na nieodpowiedziane propozycje. czekamy też pewnie dlatego, że po prostu nie ma jak, bądź nie opłaca się ich dodawać.

pomysł z nową edycją nie jest głupi, a wręcz przeciwnie - bo może mieć to swoje pozytywy, np:
- marudzenie o większe działki - bang! większe działki.
- więcej możliwości zarobku - bang! nowe wyjścia zarobkowe.
- mało rywalizacji - bang! topka $$$ itd, mogę pisać w nieskończoności.
zostawienie wersji 1.8 jest kluczowe, bo odda to tak jakby "sens classica", w końcu tryb klasyczny, a roko poprawnie pokazał argument "Adventure 2.0", czego nie chcemy robić, bo po co maja być 2 takie same tryby, gdzie tylko będą się różnić wyglądem? no nie widzę tego jakoś xd.

jest tylko jedno małe ALE - przyjdą zaraz osoby, które mają swoje "wartościowe" itemki, które pewnie w PLN by sporo wyciągnęli i po prostu by napisali, że "BRUH CO WY ROBICIE!!!", "POPUSLIŚCIE TRYB!!! WSZYSTKO STRACIŁEM A MOGŁEM DUŻO WYCIĄGNĄĆ!!!". ja mam jeden komentarz do takich osób. classic nie był trybem zarobkowym, a jedynie trybem do pogrania, pośmiania się, po prostu do komunikacji z innymi graczami przy czym świetnie bawiąc się, a wyszła z tego machina do zarabiania, co nie powinno mieć wcale miejsca, np. mnie argumenty o to, że stracę jakąś butelkę expa, czy tez endstone nie obchodzi, bo kto ci teraz to kupi XD! no nikt, bo pamiętam że takie marudzenie było przy dodaniu główek (a sama osoba nie gra na serwerze, co widać nawet po logach), to co szkoda? to tylko itemki w grze...

wracając, bo odbiegłem od tematu - propozycja z nową edycją nie jest głupia, a może mieć to pozytywne skutki. jeżeli znajdą się gracze, którzy będą płakać na decyzję wydaną od razu - to proponuję zrobić ankietę, albo tutaj na forum, albo na serwerze, jak kiedyś z wolnością, że do lejka wsadzało się książeczkę, czy jest się na tak, czy na nie - będzie to chyba najlepsze wyjście. mam tylko wielką nadzieję, że cichy to przeczyta i wyda swoją opinię na ten temat, być może będzie jakiś ratunek nie tylko dla trybu, ale też i dla serwera, no ja jestem w stanie pomóc jak tylko będę mógł i potrafił.. ;p
#3
Niestety muszę się z tym zgodzić, co raz mniej graczy gra na classicu, był to tryb bębniący życiem, ale jeszcze nic straconego! Wydaje mi się, że taka ''rewolucja'' mogłaby sporo wnieść na serwer/tryb która sprawiłaby, że ludzie zaczną grać i ponownie cieszyć się grą jak dawniej. Jestem jak najbardziej za!
~pozdrawiam Wszystkich i zycze milego dnia!
#4
Nie ma co się dziwić ogólnie cały serwer stracił na popularności
#5
Ja jestem za. Z tymi „wartościowymi” itemkami to dobrze sie h3zquu wypowiedział bo to faktycznie nie ma sensu takie tłumaczenie żeby nie robic edycji nowej bo sie straci itemki. A ankieta to również dobry pomysł
#6
Jestem za. I jakby Cichusek to przeczytal to zeby topka byla odrazu z restartem
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#7
Dla czegoś takiego warto wrócić do Minecrafta. Za
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(06-28-2022, 13:39)Asriel napisał(a): Dla czegoś takiego warto wrócić do Minecrafta. Za

Aż mnie korci szczerze😂😂
#9
(06-28-2022, 09:16)h3zquu napisał(a): jest tylko jedno małe ALE - przyjdą zaraz osoby, które mają swoje "wartościowe" itemki, które pewnie w PLN by sporo wyciągnęli i po prostu by napisali, że "BRUH CO WY ROBICIE!!!", "POPUSLIŚCIE TRYB!!! WSZYSTKO STRACIŁEM A MOGŁEM DUŻO WYCIĄGNĄĆ!!!"
 
ogólnie mógł by powstać temat w którym "stali" gracze co faktycznie maja jakieś "suweniry" czy po sporą ilość $ wrzucały by screen'y co mają cennego (ująć początkowo definicje słowa cennego żeby nie wrzucali śmieci) i administracja by decydowała np o przyznaniu vipa na dany okres. Myślę że część osób które by płakały miały by rekompensatę i np przez 1 tydzień przyznanego vipa miały by motywacje żeby zacząć grać :Big Grin To tak patrząc się trochę po ludziach z s1 którzy przeszli by na s2.0 ale uważali że start za ciężki i im się nie chce.
#10
usuneli zarobek z dyn i juz polowa serwa przestala grac
i tez nie zapomnijmy o najwazniejszym 99% gralo na xray i pod pvp
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości