Zmiany
#21
(06-30-2022, 10:42)Frisk napisał(a):
(06-30-2022, 10:31)Errrixon napisał(a):
(06-29-2022, 18:51)h3zquu napisał(a):
(06-29-2022, 13:15)Errrixon napisał(a): Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.
creative sam w sobie był trupem, edycja go nie dobiła, chociaż może... nie wiem, tam i tak zawsze było mało graczy (nie licząc jakieś kilka miesięcy po starcie). pistolety nie pyknęły, to fakt ale o tym już pisałem wielokrotnie i nie chce mi się znowu rozpisywać, jeżeli nawet na discordzie można odnaleźć skrawek rozmowy, którą prowadziłem nie dawno.

w zmianach classica liczyłbym tylko na reset wszystkiego oraz MAŁE dodatki, które mogą umilić grę, jak np. większe działki, questy może itp. nie celowałbym w zmienianie jakiegoś systemu o 180 stopni, bo to byłoby bez sensu trochę, ale dodając dodatki, które mogą ułatwić też grę w sumie, bo za questa byłaby nagroda, to czemu nie? jakby nie patrzeć to takie freebuildy powinny mieć edycję 2 razy na rok, to już w ogóle pomijam, ale mniejsza bo to nie o tym. po prostu w moim odczuciu żadne dodatki już nie usprawnią tego tak, by nagle gracze wrócili. trzeba działać z przytupem, stąd ten pomysł z edycją.

Czy ty na poważnie myślisz że powiększenie działek i questy i jakies pierdoły uratują martwy tryb na martym serwerze? Aż czekam na komentarze niektórych osób że skyland żyje i ma sie bardzo dobrze xD

Lepiej narzekac i nic z tym nie robic, prawda

dobrze że ty coś robisz
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#22
>narzekaj, że nic nie jest robione
>jest pomysł, to nieee i tak nic nie da, po co na co to komu

uwielbiam tego typu komentarze. frisk dobrze napisał, najlepiej siedzieć i komentować jak to jest źle, tragicznie zamiast spróbować działać. może najlepiej jeszcze nic nie róbmy i poczekajmy do końca, aż nikt już nie będzie wchodził. ty widzisz co piszesz? bo mi się nie wydaje, w sumie co ja się po tobie mogę spodziewać, pewnie zaraz komentarze swoje usuniesz erix, ale ja wszystko widzę. :p pamiętam, że jak tryb jeszcze żył to sam chciałeś zmian, a teraz co? chociaż nie, bo przecież z albikiem chcieliście całkiem usunąć tryb xDDDD.

"questy i większe działki uratują (...)" podałem przykład, serio myślałeś że tylko tyle jest do zaoferowania? huh... coraz bardziej czuję się zaskoczony tą wypowiedzią. nie będę komentował, że żyje i ma się dobrze, bo ŻYJE JESZCZE, a czy ma się dobrze to nie, dlatego trzeba działać, a nie myśleć negatywnie, co pokazałeś teraz XDD.
#23
(06-30-2022, 11:48)h3zquu napisał(a): >narzekaj, że nic nie jest robione
>jest pomysł, to nieee i tak nic nie da, po co na co to komu

uwielbiam tego typu komentarze. frisk dobrze napisał, najlepiej siedzieć i komentować jak to jest źle, tragicznie zamiast spróbować działać. może najlepiej jeszcze nic nie róbmy i poczekajmy do końca, aż nikt już nie będzie wchodził. ty widzisz co piszesz? bo mi się nie wydaje, w sumie co ja się po tobie mogę spodziewać, pewnie zaraz komentarze swoje usuniesz erix, ale ja wszystko widzę. :p pamiętam, że jak tryb jeszcze żył to sam chciałeś zmian, a teraz co? chociaż nie, bo przecież z albikiem chcieliście całkiem usunąć tryb xDDDD.

"questy i większe działki uratują (...)" podałem przykład, serio myślałeś że tylko tyle jest do zaoferowania? huh... coraz bardziej czuję się zaskoczony tą wypowiedzią. nie będę komentował, że żyje i ma się dobrze, bo ŻYJE JESZCZE, a czy ma się dobrze to nie, dlatego trzeba działać, a nie myśleć negatywnie, co pokazałeś teraz XDD. 

XD. po co miałbym usuwać komentarze danielu drogi, "najlepiej siedzieć i komentować jak to jest źle, tragicznie zamiast spróbować działać", nie wiesz o tym ale zacząłem działać. jak chcesz sie dowiedziec to na dc moge ci powiedzieć, "bo przecież z albikiem chcieliście całkiem usunąć tryb xDDDD" - słucham? jaja robiliśmy z adventure, dobrze wiesz o tym
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#24
(06-30-2022, 12:01)Errrixon napisał(a):
(06-30-2022, 11:48)h3zquu napisał(a): >narzekaj, że nic nie jest robione
>jest pomysł, to nieee i tak nic nie da, po co na co to komu

uwielbiam tego typu komentarze. frisk dobrze napisał, najlepiej siedzieć i komentować jak to jest źle, tragicznie zamiast spróbować działać. może najlepiej jeszcze nic nie róbmy i poczekajmy do końca, aż nikt już nie będzie wchodził. ty widzisz co piszesz? bo mi się nie wydaje, w sumie co ja się po tobie mogę spodziewać, pewnie zaraz komentarze swoje usuniesz erix, ale ja wszystko widzę. :p pamiętam, że jak tryb jeszcze żył to sam chciałeś zmian, a teraz co? chociaż nie, bo przecież z albikiem chcieliście całkiem usunąć tryb xDDDD.

"questy i większe działki uratują (...)" podałem przykład, serio myślałeś że tylko tyle jest do zaoferowania? huh... coraz bardziej czuję się zaskoczony tą wypowiedzią. nie będę komentował, że żyje i ma się dobrze, bo ŻYJE JESZCZE, a czy ma się dobrze to nie, dlatego trzeba działać, a nie myśleć negatywnie, co pokazałeś teraz XDD. 

XD. po co miałbym usuwać komentarze danielu drogi, "najlepiej siedzieć i komentować jak to jest źle, tragicznie zamiast spróbować działać", nie wiesz o tym ale zacząłem działać. jak chcesz sie dowiedziec to na dc moge ci powiedzieć, "bo przecież z albikiem chcieliście całkiem usunąć tryb xDDDD" - słucham? jaja robiliśmy z adventure, dobrze wiesz o tym
u ciebie wszystko jest możliwe, co już nie pierwszy raz widziałem, czy to edytowane posty, czy cokolwiek co było "mądre" i zostało nic, ale mniejsza w to, bo schodzimy z pewnego tematu.

po pierwsze nie wiem skąd mogę wiedzieć "że działasz", skoro nie otrzymałem żadnej informacji o tym, jak chcesz to wyślij i tyle, discorda do mnie jeszcze chyba masz, bo nie zmieniam nicków 10 razy na dzień... z resztą, jakie to ma znaczenie z kontekstem mojej wypowiedzi? ja się odniosłem do ciebie, ale też do osób z shoutboxa, które też zaczęły pisać nie wiadomo co, lol aż tak ciężko to zauważyć?
po drugie żarty żartami, ale zaczęliście powoli przesadzać, a te wątki mnie już do końca uświadomiły z moją opinią i przy tym zostanę, zdania nie zmienię, nawet jakby ktoś mi podał porządne argumenty (sytuacja na linii ja - albik była wtedy napięta, więc wiem że to nie było dla żartów).

ostatnia odpowiedź do czegokolwiek co ma związane z promowaniem itp, bo w sumie zaczęliśmy wątek od zmian na classica, a skończyliśmy na promocji, jeżeli chcesz to odnośnie tego możesz zrobić wątek osobny, ale zostawmy tutaj temat nowej edycji dla classica, niż wprowadzać niepotrzebny zamęt. pozdrówki Smile
#25
Bedzie dlugo, ale tylko 1 post......

Proste pytanie - kiedy na serwerze bylo duzo ludzi? Jak jeszcze mozna bylo robic rozne kreatywne rzeczy (farmy, expiarki, xraye, zwierzeta na wedki, wlamy na konta i tak dalej) i zarabiac $$$ nawet robiac niewiele czyli afczac. Odkad administracja zaczela wszystko blokowac, ograniczac i usuwac to i sie ludzie zaczeli wykruszac. Zobaczcie, ze nawet ci co afczyli dla kaktusiarek czy dyniarek to przez te bite kilka godzin dziennie byli na tym serwerze i robili statystyke. Wyobrazcie sobie teraz, ze jestescie nowym graczem i wchodzicie o 10 rano - 20 osob na serwerze (****j ze 15 afczy). Albo kolo 16.00 wbijacie - 35 osob na serwerze (****j ze 22 afczy a 8 kopie nether na xrayu). Logujecie sie wieczorem - 50 osob na serwerze (****j ze 30 afczy, bo z tej reszty na pewno znajdzie sie z 5-6 osob chetnych na pvp albo inne granie w grupie). Jak nowy gracz widzi, ze o kazdej porze jest iles tam ludzi i ze jest z kim pograc to wraca. A jak widzi 0 graczy to wroci moze za 2 lata zobaczyc, czy serwer jeszcze stoi. No proste jak budowa cepa. Juz nawet nie wspomne o tym ile czasami trzeba czekac na odpowiedz administracji - wchodzi taki gracz i zapomnial hasla, pisze temat na forum o reset a odpowiedz dostaje po miesiacu albo dluzej. Komu sie chce tyle czekac na odpowiedz? Albo ktos bez slowa wyjasnienia zostaje ukarany, bo ktos inny wykorzystal bug na serwerze do oszustwa. Zero odpowiedzialnosci za swoje bledy, brak rzeczowej dsyskusji i traktowanie gracza totalnie z gory - takie podejscie administracji bardzo zniecheca do grania tutaj, kupowania vipow i wspierania serwera. Moglbym reklamowac serwer jak to robilem przez prawie 2 lata od 2015 roku, gdzie gralo po 50-80 osob na raz, ale po co? I dla kogo? Zeby dostac znowu perma bo mam inne zdanie na jakis temat niz Cichy i 'mialem czelnosc' wypowiedziec je publicznie? Bshshs.....

//cenzuruję oraz warn za słownictwo.
#26
Szkoda czasu, nic i nikt nie przywróci serwera do poprzedniej aktywności graczy.
#27
(07-06-2022, 03:07)VikiQueen2006 napisał(a): Bedzie dlugo, ale tylko 1 post......

Proste pytanie - kiedy na serwerze bylo duzo ludzi? Jak jeszcze mozna bylo robic rozne kreatywne rzeczy (farmy, expiarki, xraye, zwierzeta na wedki, wlamy na konta i tak dalej) i zarabiac $$$ nawet robiac niewiele czyli afczac. Odkad administracja zaczela wszystko blokowac, ograniczac i usuwac to i sie ludzie zaczeli wykruszac. Zobaczcie, ze nawet ci co afczyli dla kaktusiarek czy dyniarek to przez te bite kilka godzin dziennie byli na tym serwerze i robili statystyke. Wyobrazcie sobie teraz, ze jestescie nowym graczem i wchodzicie o 10 rano - 20 osob na serwerze (****j ze 15 afczy). Albo kolo 16.00 wbijacie - 35 osob na serwerze (****j ze 22 afczy a 8 kopie nether na xrayu). Logujecie sie wieczorem - 50 osob na serwerze (****j ze 30 afczy, bo z tej reszty na pewno znajdzie sie z 5-6 osob chetnych na pvp albo inne granie w grupie). Jak nowy gracz widzi, ze o kazdej porze jest iles tam ludzi i ze jest z kim pograc to wraca. A jak widzi 0 graczy to wroci moze za 2 lata zobaczyc, czy serwer jeszcze stoi. No proste jak budowa cepa. Juz nawet nie wspomne o tym ile czasami trzeba czekac na odpowiedz administracji - wchodzi taki gracz i zapomnial hasla, pisze temat na forum o reset a odpowiedz dostaje po miesiacu albo dluzej. Komu sie chce tyle czekac na odpowiedz? Albo ktos bez slowa wyjasnienia zostaje ukarany, bo ktos inny wykorzystal bug na serwerze do oszustwa. Zero odpowiedzialnosci za swoje bledy, brak rzeczowej dsyskusji i traktowanie gracza totalnie z gory - takie podejscie administracji bardzo zniecheca do grania tutaj, kupowania vipow i wspierania serwera. Moglbym reklamowac serwer jak to robilem przez prawie 2 lata od 2015 roku, gdzie gralo po 50-80 osob na raz, ale po co? I dla kogo? Zeby dostac znowu perma bo mam inne zdanie na jakis temat niz Cichy i 'mialem czelnosc' wypowiedziec je publicznie? Bshshs.....
nie wiem od kiedy xray jest "kreatywną" rzeczą, jedynie co to chyba ludzką głupotą, przez którą wychodzą bardzo złe konsekwencje, o których wszyscy tutaj zebrani pewnie wiedzą, ale ok - niech ci będzie, w końcu sam miałeś za to bana xD. też taką uwagę mam, ale jak budujesz kulturalną wypowiedź i dość długą, to chociaż zachowaj kulturę osobistą i nie wprowadzaj przekleństw, bo to ci nic nie da.

na temat automatycznych farm, takich jak kaktusiarki (automatycznych to może złe słowo, ale takie, przy których nie trzeba nic robić tylko afczeć) wypowiadałem się, nie mam zamiaru wracać do tego, gdzieś w tym wątku jest o tym odpowiedź.
odnośnie haseł to cóż... to już robota do grzebania w plikach, więc "Administracja", a raczej "moderacja" nie ma z tym nic wspólnego, my możemy to jedynie przyspieszyć pisząc na pw, ale to nie zawsze też daje skutki. gdyby to było takie proste, to mógłbym się tym zajmować, ale jest to zbyt ryzykowne oraz niebezpieczne.
twoją sprawę z oszustwem wałkowaliśmy dość długo, no po co mam wracać do tego - wtopę zaliczyłeś i tyle z tym hajsem i dobrze o tym wiesz. został wykorzystany bug, który musiał być cofnięty, tak samo jak inne błędy, które miały miejsce na starym s1 - wszyscy odczuwali te cofki z 1 dnia itp. "bez słowa wyjaśnienia", no ej - jest discord, jest forum - tak trudno się skontaktować z moderatorem i wyjaśnić sytuację? nikt nie jest bez winy, ale no cóż - lepiej napisać, że bez słowa dajemy bany Tongue
też nie bardzo chce mi się tobie odpowiadać, bo dobrze wiesz jak ostatnie nasze "rozmowy" się skończyły. jeżeli chcesz możemy pewne tematy na discordzie na PW domknąć, odnośnie serwera, bądź kłótni sprzed roku/pół itp, bo ja nie mam żadnej przyczepki, czy coś - broń boże, ale jak widzę argument, że xray jest kreatywny to aż mi się ze śmiechu chce płakać xDDD.

ogólnie też chciałbym zauważyć, że temat nie dotyczy ogólnie serwera, tylko jednego trybu, więc proszę to uszanować, a jeżeli chcecie komentować cały serwer, to zróbcie sobie do tego osobny temat, bo póki co robicie tutaj śmietnik i póki co to szkodzi to temu tematowi. ja chcę dobrze, ale bardzo proszę  - uszanujcie to. 
dziękuję oraz pozdrawiam wszystkich serdecznie.
#28
(07-06-2022, 11:38)h3zquu napisał(a): też taką uwagę mam, ale jak budujesz kulturalną wypowiedź i dość długą, to chociaż zachowaj kulturę osobistą i nie wprowadzaj przekleństw, bo to ci nic nie da.

'Ch***j' to przeklenstwo, ale '***j' to juz nie przeklenstwo? No wez hesku, a czym sie to rozni? No i wlasnie o to mi chodzilo - naginanie podejscia pod swoje wlasne potrzeby i totalny brak obiektywizmu, zero rzeczowej dyskusji tylko wiecznie jechanie na graczach, bo przeciez admini sa ZAWSZE nieomylni i ktokolwiek zwroci im uwage staje sie wrogiem absolutnym. Przytocze temat sprzed 7 lat jak mnie wyzywali od 'pizd' i innych takich w grze, ale to ja dostalem bana jak zglosilem takie zachowanie na forum, bo akurat to byli dobrzy koledzy 'owczesnie panujacych' adminow. A teraz zdziwko, ze jest malo ludzi? To dziwcie sie dalej z takim podejsciem i takim traktowaniem graczy. To tyle, teraz mozesz hesku wylac wiadro pomyj a ja sie juz nie odezwe.
#29
(07-06-2022, 21:09)VikiQueen2006 napisał(a): Przytocze temat sprzed 7 lat jak mnie wyzywali od 'pizd' i innych takich w grze, ale to ja dostalem bana jak zglosilem takie zachowanie na forum, bo akurat to byli dobrzy koledzy 'owczesnie panujacych' adminow.

jakis dowod na to czy po prostu to dobrze brzmi
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#30
Nie odchodzcie od tematu tylko odswiezajcie by cichusek mogl ta propozycje wykonac a nie wysluchiwac smiesznych klotni ktore moga odrzucac ludzi od serwera <kappa Big Grin>
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości