Zmiany
#11
(06-28-2022, 18:23)ziomus11 napisał(a): usuneli zarobek z dyn i  juz polowa serwa przestala grac
i tez nie zapomnijmy o najwazniejszym  99% gralo na xray   i pod pvp
odsyłam: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=34992
i się zgadzam z kaktusami, arbuzami oraz dyniami - nie dość, że przy tych farmach nie da się nic robić, to jeszcze $$$ leci sam sobie. na prawdę, genialny patent, zamiast wysilić się i samemu sobie ogarnąć inny sposób na zarobek. 
te 99% wziąłeś z główki czy przeliczyłeś faktycznie? bo coś mi się nie wydaje. a cheaterzy są i będą, nie oszukujmy się, ale obecnie na classicu są zabezpieczenia i w DNIACH, W KTÓRYCH BYLI GRACZE było widać mniej cheaterów.

odpowiem też od razu @Chrobras:
nie pomyślałem w sumie o tym, ale to będzie trochę głupie, że zaczynasz od razu z vipem... to tak, jakby na tacy dać ci od razu jakieś 10% rozgrywki? (strzelam). może moje zdanie nie będzie się w tym liczyć, bo to nie ja rozdaje rangi xD
#12
Jestem bardzo dumny z was, że zaczęliście ten temat, wypowiem się tak. Przydałby się classic 2.0, z nowymi funkcjami, jakieś topki, trochę zmieniony sklep, no i jak wspomniano większymi działkami. Mogłaby jeszcze być taka opcja, że same pamiątki np. święta 2020 zostały w naszych enderchestach. Myślę, że gracze, by zaczęli grać, ewentualnie jakieś eventy co jakiś czas, ROZBUJAĆ TEN SERWER.



Nie ma lipy, same brzozy.



#13
(06-28-2022, 23:52)Szachmatezziakuu napisał(a): Jestem bardzo dumny z was, że zaczęliście ten temat, wypowiem się tak. Przydałby się classic 2.0, z nowymi funkcjami, jakieś topki, trochę zmieniony sklep, no i jak wspomniano większymi działkami. Mogłaby jeszcze być taka opcja, że same pamiątki np. święta 2020 zostały w naszych enderchestach. Myślę, że gracze, by zaczęli grać, ewentualnie jakieś eventy co jakiś czas, ROZBUJAĆ TEN SERWER.
Jak ma być reset trybu to bez sensu gdyby zostały pamiątki w enderchestach, nie o to tutaj chodzi. Zapewne Wszystkim zalezy wlasnie na tym, aby tryb został wyczyszczony do 0 i w jego miejsce powstał nowy z lepszymi,nowymi zmianami które mogłyby ponownie rozbujać serwer, poprawić aktywność. 
Pozdrawiam!
#14
Jestem za ! Big Grin
#15
Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#16
Jestem za!
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#17
(06-29-2022, 13:15)Errrixon napisał(a): Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.

Akurat mam nadzieję że jeśli już ma być to po prostu czysty reset z małymi dodatkami. Sytuacja jest tutaj tragiczna i raczej nie do odwrócenia bo każdy tutaj ma wszystko więc jeśli ktoś tutaj wróci to powie że ma wszystko i po dniu grania znowu przestanie grać. Tak samo eventy już tego nie uratują. Oczywiście mówię od razu że miałem na myśli zwykły reset, 0 pieniędzy, nowe (może większe działki) i pare dodatkowych itemów w sklepie (jeszcze jakieś dodatki od administracji), żeby było większe pole manewru do zarobków i zabawy. Absolutnie nie chce, żeby się stało tak jak było z pistoletami. Pistolety to była ogromna zmiana dla mnie na gorsze, ale tutaj nie liczę na ogromne zmiany tylko jakieś odświeżenie, bo classic to bardzo fajny tryb z potencjałem, który da się dobrze zmienić i tylko to go uratuje. No i od razu mówię że jeśliby miała powstać ta nowa edycja to w mojej opinii główki mobów i zwierząt nadal powinny dropić, bo to jest jednak bardzo fajny bajer.
mmm
Niedostępny
#18
(06-29-2022, 13:15)Errrixon napisał(a): Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.
creative sam w sobie był trupem, edycja go nie dobiła, chociaż może... nie wiem, tam i tak zawsze było mało graczy (nie licząc jakieś kilka miesięcy po starcie). pistolety nie pyknęły, to fakt ale o tym już pisałem wielokrotnie i nie chce mi się znowu rozpisywać, jeżeli nawet na discordzie można odnaleźć skrawek rozmowy, którą prowadziłem nie dawno.

w zmianach classica liczyłbym tylko na reset wszystkiego oraz MAŁE dodatki, które mogą umilić grę, jak np. większe działki, questy może itp. nie celowałbym w zmienianie jakiegoś systemu o 180 stopni, bo to byłoby bez sensu trochę, ale dodając dodatki, które mogą ułatwić też grę w sumie, bo za questa byłaby nagroda, to czemu nie? jakby nie patrzeć to takie freebuildy powinny mieć edycję 2 razy na rok, to już w ogóle pomijam, ale mniejsza bo to nie o tym. po prostu w moim odczuciu żadne dodatki już nie usprawnią tego tak, by nagle gracze wrócili. trzeba działać z przytupem, stąd ten pomysł z edycją.
#19
(06-29-2022, 18:51)h3zquu napisał(a):
(06-29-2022, 13:15)Errrixon napisał(a): Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.
creative sam w sobie był trupem, edycja go nie dobiła, chociaż może... nie wiem, tam i tak zawsze było mało graczy (nie licząc jakieś kilka miesięcy po starcie). pistolety nie pyknęły, to fakt ale o tym już pisałem wielokrotnie i nie chce mi się znowu rozpisywać, jeżeli nawet na discordzie można odnaleźć skrawek rozmowy, którą prowadziłem nie dawno.

w zmianach classica liczyłbym tylko na reset wszystkiego oraz MAŁE dodatki, które mogą umilić grę, jak np. większe działki, questy może itp. nie celowałbym w zmienianie jakiegoś systemu o 180 stopni, bo to byłoby bez sensu trochę, ale dodając dodatki, które mogą ułatwić też grę w sumie, bo za questa byłaby nagroda, to czemu nie? jakby nie patrzeć to takie freebuildy powinny mieć edycję 2 razy na rok, to już w ogóle pomijam, ale mniejsza bo to nie o tym. po prostu w moim odczuciu żadne dodatki już nie usprawnią tego tak, by nagle gracze wrócili. trzeba działać z przytupem, stąd ten pomysł z edycją.

Czy ty na poważnie myślisz że powiększenie działek i questy i jakies pierdoły uratują martwy tryb na martym serwerze? Aż czekam na komentarze niektórych osób że skyland żyje i ma sie bardzo dobrze xD
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#20
(06-30-2022, 10:31)Errrixon napisał(a):
(06-29-2022, 18:51)h3zquu napisał(a):
(06-29-2022, 13:15)Errrixon napisał(a): Roko, to będzie strzał w kolano, tak jak w przypadku pistoletów i creativa. Cierpliwości, jeszcze nie wszystko stracone.
creative sam w sobie był trupem, edycja go nie dobiła, chociaż może... nie wiem, tam i tak zawsze było mało graczy (nie licząc jakieś kilka miesięcy po starcie). pistolety nie pyknęły, to fakt ale o tym już pisałem wielokrotnie i nie chce mi się znowu rozpisywać, jeżeli nawet na discordzie można odnaleźć skrawek rozmowy, którą prowadziłem nie dawno.

w zmianach classica liczyłbym tylko na reset wszystkiego oraz MAŁE dodatki, które mogą umilić grę, jak np. większe działki, questy może itp. nie celowałbym w zmienianie jakiegoś systemu o 180 stopni, bo to byłoby bez sensu trochę, ale dodając dodatki, które mogą ułatwić też grę w sumie, bo za questa byłaby nagroda, to czemu nie? jakby nie patrzeć to takie freebuildy powinny mieć edycję 2 razy na rok, to już w ogóle pomijam, ale mniejsza bo to nie o tym. po prostu w moim odczuciu żadne dodatki już nie usprawnią tego tak, by nagle gracze wrócili. trzeba działać z przytupem, stąd ten pomysł z edycją.

Czy ty na poważnie myślisz że powiększenie działek i questy i jakies pierdoły uratują martwy tryb na martym serwerze? Aż czekam na komentarze niektórych osób że skyland żyje i ma sie bardzo dobrze xD

Lepiej narzekac i nic z tym nie robic, prawda
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości