update classica na 1.12
#21
Skyblock się nie spisał bo był na nowszej wersji a dużo osób woli grać na starej 1.8
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#22
(10-26-2020, 09:30)ZombieNinja365 napisał(a): Skyblock się nie spisał bo był na nowszej wersji a dużo osób woli grać na starej 1.8

Jest na odwrót. Zobacz ile jest osób na S1v2 a ile na starym.
#23
(10-26-2020, 09:30)ZombieNinja365 napisał(a): Skyblock się nie spisał bo był na nowszej wersji a dużo osób woli grać na starej 1.8

Spisał, bo jednak ma swoich kilku graczy, patrząc, że s1 to obecnie tylko afk i nudna robota, bo wszyscy mają wszystko i skyblock 2.0 jest dobrą odskocznią, jedynie wystarczy oba skyblocki w jeden połączyć, ale no Obecnie SkyBlock 1.0 ma 2 graczy, a 2.0 jakieś 10 (na oko, z tego co widzę)... Poza tym s1 ostatnio liczy mniej graczy niż SkyBlock 2.0. Jeżeli tam nie grasz, to serio, nie porównuj sytuacji jak nie wiesz, jak jest dokładnie.

Poza tym mamy 1.16 już wydane, a Classic dalej siedzi na 1.8. Aktualizacja do 1.16 nie zmieni wsparcia, prawdopodobnie dalej będzie na 1.8, ale będzie tak zbugowane, że nie będzie dało się wejść (albo wejdziesz i wszystko będzie się bugować). Classic imho powinien mieć jakąś dużą aktualizację i tak :p
#24
jest juz classic na 1.16 nazywa sie adventure
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#25
ALE mi tylko chodzi o stworzenie nowego serwera pod nazwą classic ale drugiego. Nie na nawoszej wersji. Drugi classic na 1.8 żeby każdy zaczynał od nowa. Chyba mało osób mnie zrozumiało
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#26
Po co robić nowe wersje/edycje jak co 3 osoba na serwie cheatuje a nikt tego nawet nie pilnuje...
//co trzecia cheatuje, a co czwarta ma juz perma na ip, tylko gra na nowym ip i nicku. nie wazne ile osob dziennie zbanuje, skoro nastepnego dnia wiekszosc wraca i przychodzi kilka nowych ~boczk
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#27
To już inny problem, pisałem o tym do Cichuska pv wiele razy ale chyba mnie ignoruje bo ani razu nie odpisał. 11 moderator na tyle trybów i cheaterow to jest śmiech na sali ale i tak nowy classic na 1. 8 by się przydał, zawsze to jakieś odświeżenie
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#28
(10-26-2020, 18:18)ZombieNinja365 napisał(a): To już inny problem, pisałem o tym do Cichuska pv wiele razy ale chyba mnie ignoruje bo ani razu nie odpisał. 11 moderator na tyle trybów i cheaterow to jest śmiech na sali ale i tak nowy classic na 1. 8 by się przydał, zawsze to jakieś odświeżenie

Zamiast rozbijać Classic na nowsze i starsze i zajmować miejsce w lobby, to już lepiej zaktualizować obecny. + Zgadzam się z wypowiedzią friska - Classic na 1.16 to będzie Adventure 2.0... Więc tak czy siak po co robić kopię kopii...
Co do moderacji, to zdanie Cichuska na ten temat jest obeznany, kilka razy odpowiadać nie trzeba ;p
#29
Nie wiem czy będzie to zajmowanie lobby skoro jest dużo chętnych na nowego cls
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#30
(10-27-2020, 09:50)ZombieNinja365 napisał(a): Nie wiem czy będzie to zajmowanie lobby skoro jest dużo chętnych na nowego cls

Dużo chętnych było na 4 skyblocki - obecnie są 2, które w jakikolwiek sposób żyją (skyblock 1.0 ledwo co i skyblock 2.0, który ma się bardzo dobrze). Nie wiem czy jest to warte, tworzyć Adventure 2.0, czy też Classic 1.8, bo to i tak jedno i to samo, a rozgrywka i tak polegać będzie na jednym, tylko będzie różnica pewnie w Cheaterach, a nawet i nie (głównie chodzi o pvp 1.8).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości