Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
update classica na 1.12 - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+---- Wątek: update classica na 1.12 (/showthread.php?tid=44833)

Strony: 1 2 3 4


update classica na 1.12 - zuk - 10-24-2020

Razem z kilkoma graczami jak i z Boczkiem, myslimy ze dobrym pomyslem bylo by postawienie classica na 1.12, dodajac plugin na pvp z wersji 1.8, co myslicie?


RE: update classica na 1.12 - h3zquu - 10-24-2020

Jak już robić update, to na lepszą wersję - 1.15/1.16.
Poza tym moim zdaniem, przy takim update powinna być zrobiona nowa edycja, gdyż tych rzeczy za dużo po prostu zostaje dodanych (patrząc, że to aż 2 razy więcej wersji, nowe mechaniki). Ja po prostu to uproszczę: na pewno Cichy będzie przeciwny, albo skończy się to tak, jak z nową edycją na Pistolety.


RE: update classica na 1.12 - zuk - 10-24-2020

(10-24-2020, 19:37)h3zquu napisał(a): Jak już robić update, to na lepszą wersję - 1.15/1.16.
Poza tym moim zdaniem, przy takim update powinna być zrobiona nowa edycja, gdyż tych rzeczy za dużo po prostu zostaje dodanych (patrząc, że to aż 2 razy więcej wersji, nowe mechaniki). Ja po prostu to uproszczę: na pewno Cichy będzie przeciwny, albo skończy się to tak, jak z nową edycją na Pistolety.

niby tak, ale nie wszyscy maja komputery na ktorym pojdzie im 1.15, 1.16


RE: update classica na 1.12 - Boczek - 10-24-2020

na tak. z tym ze aby classic w swojej postaci mial sens trzeba znaczaco powiekszyc dzialki. skoro tryb ma sie opierac na "freebuldingu" to nie moze ograniczac nas dzialka 25x25.
dodatkowo zauwazylem, ze gracze bardzo lubia pvp i mozna na classicu wprowadzic osoby ranking lub cokolwiek co da jakas wieksza frajde z walki na tym trybie.


RE: update classica na 1.12 - Nerka - 10-24-2020

Popieram ten pomysł, mniej dzieci na huzunce będzie. Większe działki były by kox


RE: update classica na 1.12 - h3zquu - 10-24-2020

(10-24-2020, 19:49)Nerka napisał(a): Popieram ten pomysł, mniej dzieci na huzunce będzie. Większe działki były by kox

Cheaterzy i tak znaleźliby się... Na Adventure też są, mimo 1.16... Wystarczy, że będzie wsparcie na niższe wersje.

Co do pomysłu (w 1 poście zapomniałem) - jestem za, wtedy więcej dodatków można by wgrywać (np. owe tarcze, które proponowałem jakiś czas temu...)


RE: update classica na 1.12 - KSL9 - 10-24-2020

jestem za plus zeby dodac całkowicie serwer na nowej wersji


RE: update classica na 1.12 - zuk - 10-24-2020

nie zrozumiem jak cichy sie nie zgodzi, widac ze ludzie chca classica na nowszej wesi


RE: update classica na 1.12 - Cichusek - 10-24-2020

obecny plugin na dzialki nie pozwoli mi na aktualizacje do 1.16 czy nawet do 1.12, wiec musialaby byc jego zmiana na taki jak jest np. na adventure czy skyblocku2, co wiaze sie z nowa edycja serwera.

zamiast robic nowa edycje stworzylem serwer adventure, ktory bardzo przypomina obecny classic i wlasnie jest postawiony na najnowszej wersji gry, nie ma tez duzych problemow z jego aktualizacja w przyszlosci.

jezeli macie jakies propozycje tego typu, to lepiej bedzie zaproponowac jakies zmiany na adventure, ktore bede mogl na nim wprowadzic aby tryb spodobal sie wiekszej ilosci graczy


RE: update classica na 1.12 - zuk - 10-24-2020

(10-24-2020, 20:23)Cichusek napisał(a): obecny plugin na dzialki nie pozwoli mi na aktualizacje do 1.16 czy nawet do 1.12, wiec musialaby byc jego zmiana na taki jak jest np. na adventure czy skyblocku2, co wiaze sie z nowa edycja serwera.

zamiast robic nowa edycje stworzylem serwer adventure, ktory bardzo przypomina obecny classic i wlasnie jest postawiony na najnowszej wersji gry, nie ma tez duzych problemow z jego aktualizacja w przyszlosci.

jezeli macie jakies propozycje tego typu, to lepiej bedzie zaproponowac jakies zmiany na adventure, ktore bede mogl na nim wprowadzic aby tryb spodobal sie wiekszej ilosci graczy

mysle ze mozna pomyslec nad nowa edycja