update classica na 1.12
#11
akurat nie gram na adveture wole clasic
Niedostępny
#12
(10-25-2020, 08:42)KSL9 napisał(a): akurat nie gram na adveture wole clasic

Przecież to jedno i to samo, tyle, że Adventure obejmuje nowszą wersję i jest o wiele lepszy mechanicznie. Aktualizacja Classica do nowszej spowoduje (ja bynajmniej tak to widzę) kopię Adventure tak na prawdę. No chyba, że jakoś się będzie wyróżniał, ale nie wiem w jaki sposób...

Co do wypowiedzi Cichuska, to ja się zgadzam w 100% z działkami. Jednakże można zrobić na Classicu coś w stylu, który wysyłałem na PW (nie wiem czy odczytane, nie dostałem do dziś odpowiedzi ;p a czekam tydzień bodajże). Albo... sprostuję: Surowcową jako wyspy, po których będzie ciężej się przemieszczać, ale no nie wiem...
#13
Nie wiem co wam da nowa edycja classica, akurat classic ma się obecnie bardzo dobrze i jest najchętniej odwiedzanym trybem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#14
mi sie tam podoba grać na 1.8 i nietrzeba zmieniać na 1.12
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#15
Nie widzę przeszkód aby nasz cudowny serwer classic wszedł na nowy poziom wersji z 1.8 na jakże wyższy 1.12 / 1.15 nawet.
A powodem zmiany jest mnóstwo rzeczy np.
- Nowa mechanika pvp która pozwoli ograniczyć naszych cudownych graczy co używają wspomagania ( haxów ).
- Odświeżenie serwera, konkretnie nowymi blokami, zwierzętami co zapewne wpłynie że paru starych/nowych graczy serwera z miłą chęcią pewnie powróci.
- Nowe handel dzięki czemu ożywi co nieco rynku miedzy graczami, bo teraz to jest porażka.

I tutaj Prośba !! do ciebie Cichy nie pisz że coś jest nie do zrobienia z modyfikacją pluginu bo w to nie uwierzę.
Ps. nie musisz modyfikować w zasadzie nic w tym pluginie oprócz wersji dzięki czemu zachowasz wszystkie uprawnienia.
Pozdrawiam Big Grin

A co do większych działek jest prosta odp. możliwość ich łączenia.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#16
(10-25-2020, 11:17)SniperAK_Games napisał(a): Nie widzę przeszkód aby nasz cudowny serwer classic wszedł na nowy poziom wersji z 1.8 na jakże wyższy 1.12 / 1.15 nawet.
A powodem zmiany jest mnóstwo rzeczy np.
- Nowa mechanika pvp która pozwoli ograniczyć naszych cudownych graczy co używają wspomagania ( haxów ).
- Odświeżenie serwera, konkretnie nowymi blokami, zwierzętami co zapewne wpłynie że paru starych/nowych graczy serwera z miłą chęcią pewnie powróci.
- Nowe handel dzięki czemu ożywi co nieco rynku miedzy graczami, bo teraz to jest porażka.

I tutaj Prośba !! do ciebie Cichy nie pisz że coś jest nie do zrobienia z modyfikacją pluginu bo w to nie uwierzę.
Ps. nie musisz modyfikować w zasadzie nic w tym pluginie oprócz wersji dzięki czemu zachowasz wszystkie uprawnienia.
Pozdrawiam Big Grin
Ale ty nie rozumiesz, że być może plugin nie ma wsparcia na wersje wyższe niż 1.13? A w 1.13 zostało całkowicie zmienione API, czy coś tam, przez co pluginy musiały być pisane na nowo. Już lepiej zaimplementować lepszy plugin z Adventure/SkyBlocka 2.0 na działki, który jest dobry zamiast bawić się z pluginem na 1.8

Poza tym znając życie inni nie dadzą spokoju, jeżeli chodzi o pvp 1.8, bo wtedy arena PvP będzie ciężka, a wiemy jak to jest z graczami... Poza tym znajdą się Cheaterzy przez wsparcie na niższe wersje (ale one będzie zbugowane, jeżeli dojdziemy do 1.16/1.15). Niby są lepsze anty-cheaty, ale i tak cheaterzy będą i tak xD. Na takim Adventure są jakoś. :p
#17
To ty chyba nie umiesz czytać, bo ja napisałem że to nie jest niemożliwe do zrobienia aby weszły zmiany.
A ty mi już zarzucasz że trzeba sam plugin zmieniać.

Modyfikacja !!! to pojęcie które można tłumaczyć na wiele. A ty jak zwykle o jednym. Pozdro
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#18
ale chlopaki, o czym wy wlasciwie mowicie?
1.8 to urok classica, jego aktualizacja i zwiekszenie dzialek (i zmiana nazwy na adventure 2.0) nie mialyby kompletnie sensu. od dawna gracze chcieli aktualizacji freebuilda i dlatego powstal adventure - jest to przeciez nowoczesny classic. kto faktycznie chcial nowej wersji a nie resetu postepu starych graczy i rownego startu od poczatku to przeszedl, a kto nie ten nie. poza tym jesli cichusek zrobilby nowa edycje to polowa osob by sobie poszla bo straciliby wszystko (niektorzy pracowali na to kilka lat) i w efekcie zostalyby 2 adventure
#19
Może się w końcu wypowiem...
Dlatego CBŚ większość ludzi ( w tym ja) aby nie tworzyć nowego adventure przenosząc działki itp itd ale mieć serwer taki jak classic zaczynając od nowa chce po prostu drugiego classica też na 1.8
Kto będzie chciał grać na starym będzie grał na starym i nie będzie narzekał że wszystko mu zabrali

A taki nowy classic???? Od podstaw?? Każdy od 0? To by było coś.... Od razu podwyższka graczy. Ja już widzę nowy spawn który chętnie bym zbudował z h3zquu i kimś jeszcze. Widzę ten piękny tryb i w końcu odżycie. Teraz na cls jest taka podaż że nie można sprzedać stacku bloków diamentów za 48k. W sklepie są na ponad 46k, a kiedyś na luzie sprzedawałem stack po 55k. Nowy osobny cls na 1.8 byłby super. Przecież większośc osób jak ja chciałoby taki restart i zaczynać wszystko od podstaw.

Pomyśl cichy nad tym pomysłem bo on jest naprawdę dobry
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#20
Bez sensu pomysł z drugim cls. Widzisz co się stało ze skyblockiem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości