Pokemon (HELP ME)
#11
(10-26-2013, 13:54)Nocnyziom napisał(a):
(10-25-2013, 19:11)TheGardenPL napisał(a): Jakoż że niedawno ukazało się pokemon X&Y, potrzebuje pomocy.
Ściągnie mi ktoś ROM do tej gry? Byłbym wdzięczny.
Dałbym radę i sam, ale głupie "surveys" (wkurzające reklamo/ankieto/gówna) blokują download i często trzeba płacić za jej ukończenie i odblokowania downloadu. A potem, musimy jeszcze odblokować hasło potrzebne do odblokowania archiwum z ROMem (i znowu "surveys").
Dlatego prosiłbym jakiś hakerów żeby coś poradzili, ściągneli ten plik, wrzucili na np. mediafire, podrzucili na PW link do tego.
Pytacie: Dlaczego? Bo w tej wersji dodali WI-FI walki, a hamachi tworzy coś jak wi-fi, więc razem sobie możemy pograć w najnowszą wersję Big Grin
A że komuś przypadnie do gustu, wiem na pewno, bo ekspertami od pokemonów są m.in: Viper, Wicioxd, 4jakub4, adamsziler, MT324, kacper1234567, nocnyziom i jeszcze parę osób.
Bardzo proszę, jeśli jeszcze nie jest to obojętne, pomóż naszej społeczności!
mi przypadnie !

garden wpisz : "pokemon X&Y download no surveys"

WCALE NA TO NIE WPADŁEM, WIESZ?

Większość tych downloadów "no surveys" to fake.
Niedostępny
#12
To poszukaj "pokemon x&y free" albo coś w tym stylu. Jak nie ma, to poczekaj albo kup z zaufanego źródła.
402 Payment Required
#13
@Up
Nom.Lee ma racje te ankiety to wszystki fake ;p .Lepiej juz uzbierac kase i kupic.
-
Niedostępny
#14
No sorry, nie stać mnie na grę (200 zł) i konsolę (400 zł).

[Obrazek: qx2kq]
Niedostępny
#15
kup garden , lub rowy kopac , pare groszy dostaniesz
#16
pierwszy raz ktoś nazwał mnie specjalistą od czegoś Big Grin
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości