Pokemon (HELP ME)
#1
Sad 
Jakoż że niedawno ukazało się pokemon X&Y, potrzebuje pomocy.
Ściągnie mi ktoś ROM do tej gry? Byłbym wdzięczny.
Dałbym radę i sam, ale głupie "surveys" (wkurzające reklamo/ankieto/gówna) blokują download i często trzeba płacić za jej ukończenie i odblokowania downloadu. A potem, musimy jeszcze odblokować hasło potrzebne do odblokowania archiwum z ROMem (i znowu "surveys").
Dlatego prosiłbym jakiś hakerów żeby coś poradzili, ściągneli ten plik, wrzucili na np. mediafire, podrzucili na PW link do tego.
Pytacie: Dlaczego? Bo w tej wersji dodali WI-FI walki, a hamachi tworzy coś jak wi-fi, więc razem sobie możemy pograć w najnowszą wersję Big Grin
A że komuś przypadnie do gustu, wiem na pewno, bo ekspertami od pokemonów są m.in: Viper, Wicioxd, 4jakub4, adamsziler, MT324, kacper1234567, nocnyziom i jeszcze parę osób.
Bardzo proszę, jeśli jeszcze nie jest to obojętne, pomóż naszej społeczności!
Niedostępny
#2
WICIOXV, a nie Wicioxd :p
#3
(10-25-2013, 20:04)GalAnonim napisał(a): WICIOXV, a nie Wicioxd :p


Brawo Gal wreszcie ktoś porządnie napisał mój nickSmile
Konfidencić na maluchy
#4
MT... Wiesz że takiegi avka mial viper przez kilka miesięcy?
#5
WirioKsIksFal Smile
Niedostępny
#6
Kurde znowu ten TromsonExproler !
Konfidencić na maluchy
#7
Chakerzy! ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#8
Harkeży sie pisze xD
Konfidencić na maluchy
#9
(10-25-2013, 19:11)TheGardenPL napisał(a): Jakoż że niedawno ukazało się pokemon X&Y, potrzebuje pomocy.
Ściągnie mi ktoś ROM do tej gry? Byłbym wdzięczny.
Dałbym radę i sam, ale głupie "surveys" (wkurzające reklamo/ankieto/gówna) blokują download i często trzeba płacić za jej ukończenie i odblokowania downloadu. A potem, musimy jeszcze odblokować hasło potrzebne do odblokowania archiwum z ROMem (i znowu "surveys").
Dlatego prosiłbym jakiś hakerów żeby coś poradzili, ściągneli ten plik, wrzucili na np. mediafire, podrzucili na PW link do tego.
Pytacie: Dlaczego? Bo w tej wersji dodali WI-FI walki, a hamachi tworzy coś jak wi-fi, więc razem sobie możemy pograć w najnowszą wersję Big Grin
A że komuś przypadnie do gustu, wiem na pewno, bo ekspertami od pokemonów są m.in: Viper, Wicioxd, 4jakub4, adamsziler, MT324, kacper1234567, nocnyziom i jeszcze parę osób.
Bardzo proszę, jeśli jeszcze nie jest to obojętne, pomóż naszej społeczności!
mi przypadnie !

garden wpisz : "pokemon X&Y download no surveys"
#10
(10-25-2013, 20:58)MT324 napisał(a): a co mam niby zrobic bo nierozumiem

JAK ŚMIESZ UŻYWAĆ MOJEGO AVATARAAAAAA.

ZMIENIAJ BO SIE MAMIE Poskarżę !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości