czy chcialbys aby nowa edycja zostala wprowadzona?
tak
46.58%
34
nie
43.84%
32
obojetne
9.59%
7
73 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowa stara edycja - drugi tryb
#31
Powiem tak może i ja jestem zgredziały ale to co widzę prawie w żadnym stopniu nie będzie przypominać obecnej wersji, a właśnie taką wersję kapkę ulepszoną chcą zobaczyć gracze. Rozumiem że pragniesz unowocześnić server jednak takich serverow jest od groma a takich z "klasycznym" klimatem prawie w ogóle nie ma, a to mnie i wielu innych właśnie tu trzyma prosty klasyczny Minecraft. Nie mówię że nowe jest złe itp. ale pragnę tylko byś nie przesadził z tymi nowościami jak to było na water blocku, obecna wersja tam w żadnym stopniu nie przypomina poprzedniej wersji. No ale może to ja się nie znam, to tylko moje zdanie. Na początku będą tam tłumy ale z czasem wrócą na starego skyblocka.
#32
(04-16-2020, 16:38)DzikiZyczu2 napisał(a): Powiem tak może i ja jestem zgredziały ale to co widzę prawie w żadnym stopniu nie będzie przypominać obecnej wersji, a właśnie taką wersję kapkę ulepszoną chcą zobaczyć gracze. Rozumiem że pragniesz unowocześnić server jednak takich serverow jest od groma a takich z "klasycznym" klimatem prawie w ogóle nie ma, a to mnie i wielu innych właśnie tu trzyma prosty klasyczny Minecraft. Nie mówię że nowe jest złe itp. ale pragnę tylko byś nie przesadził z tymi nowościami jak to było na water blocku, obecna wersja tam w żadnym stopniu nie przypomina poprzedniej wersji. No ale może to ja się nie znam, to tylko moje zdanie. Na początku będą tam tłumy ale z czasem wrócą na starego skyblocka.

Myślę, że Cichusek wie co robi i widzi konsekwencje jakie spotkały WaterBlocka. Ja rozumiem, że wszyscy się boją ale na WaterBlocku została znerfiona tylko ekonomia, ale nic poza tym nie zostało zmienione. A tutaj będzie wiele zmian, m. in wersja 1.15.2.
#33
Fajne by było również dodanie do mob-spawnerow iron golemy, aby moc sobie zrobić jakąś mała farmę żelaza Smile
#34
(04-19-2020, 16:56)reseller_ napisał(a): Fajne by było również dodanie do mob-spawnerow iron golemy, aby moc sobie zrobić jakąś mała farmę żelaza Smile

Golemy moim zdaniem są za bardzo OP. Jeżeli miałyby się znaleźć, to albo cena żelaza spada, albo będą drogie (nawet 500 000$). Wiem również, ze duże ilości (nie oszukujmy się: 50x50 da się zrobić z 25x spawnerow) powodują lagi.
#35
(04-16-2020, 16:38)DzikiZyczu2 napisał(a): Powiem tak może i ja jestem zgredziały ale to co widzę prawie w żadnym stopniu nie będzie przypominać obecnej wersji, a właśnie taką wersję kapkę ulepszoną chcą zobaczyć gracze. Rozumiem że pragniesz unowocześnić server jednak takich serverow jest od groma a takich z "klasycznym" klimatem prawie w ogóle nie ma, a to mnie i wielu innych właśnie tu trzyma prosty klasyczny Minecraft. Nie mówię że nowe jest złe itp. ale pragnę tylko byś nie przesadził z tymi nowościami jak to było na water blocku, obecna wersja tam w żadnym stopniu nie przypomina poprzedniej wersji. No ale może to ja się nie znam, to tylko moje zdanie. Na początku będą tam tłumy ale z czasem wrócą na starego skyblocka.

Może akurat nowa wersja się przypodoba ludziom? Nie ma się co pluć, jest już postanowione. Tym bardziej obecny skyblock nic na tym nie straciSmile.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#36
(04-19-2020, 17:07)vrednaa napisał(a): Może akurat nowa wersja się przypodoba ludziom? Nie ma się co pluć, jest już postanowione. Tym bardziej obecny skyblock nic na tym nie straciSmile.

hmmm co straci? Graczy którzy z obecnego S1 przejdą na nową a po 6 miesiącach i jeden serwer i drugi będzie pusty, bo i tu i tu będzie po 5 os w dzień i nikt nie będzie nowy zostawał bo po co skoro gra 5 osób Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości