czy chcialbys aby nowa edycja zostala wprowadzona?
tak
46.58%
34
nie
43.84%
32
obojetne
9.59%
7
73 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowa stara edycja - drugi tryb
#1
Yo, czemu by tak nie zrobić nowej edycji, przez ostatni czas są lagi, a to wszystko przez lejki aktywne jak i nie aktywne, dodatkowo osoby nie przychodzą na ten tryb bo nie mają szans się wybić pomiędzy gigantami i weteranami, dlaczego nowa edycja byłaby dobrym pomysłem?
1 ramki, obciążają bardzo serwery
2 lejki, masa lejkow
3 więcej graczy
4 mniej lagow

Ale teraz powiecie ej ale wiesz jak to się skończyło z waterblockiem, bingo!, bo tam za dużo się zmieniło, wg mnie na nowej edycji nie powinno się zmienić nic tylko calkowity reset i moze parę nowych pluginów na np stackowowanie zwierząt, ale mechanika zostanie taka sama, albo 2 opcja reset wysp, też bardzo pomoże to serwerowi, gracze nie stracą $ tylko właśnie wyspy które bardzo laguja
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#2
cichusek chcial zrobic nowa edycje ale to gracze nie chcieli.
#3
(04-12-2020, 22:57)CBŚ napisał(a): cichusek chcial zrobic nowa edycje ale to gracze nie chcieli.

Może przez te lagi zrozumieją ze jest to potrzebne

//dodalem ci ankiete do tematu ~cbs
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
To Świetny pomysl, ile mozna dofinansowywac stare, malo aktywne sklepiki graczy, którzy wchodzą raz na tydzien.. Zacznijmy od nowa i cieszmy sie rozgrywką i rywalizacją
#5
Gracze boja się utraty środków, a ankietę przegłosują osoby, które wchodzą tylko na serwer na afk Smile Według mnie nowa edycja jest potrzebna dla rozwoju serwera

Gracze boja się utraty rangi - czy ranga VIP i svip zostanie odpowiednio przedłużona na nowa edycje?
#6
(04-12-2020, 23:34)reseller_ napisał(a): Gracze boja się utraty środków, a ankietę przegłosują osoby, które wchodzą tylko na serwer na afk Smile Według mnie nowa edycja jest potrzebna dla rozwoju serwera

Gracze boja się utraty rangi - czy ranga VIP i svip zostanie odpowiednio przedłużona na nowa edycje?

jesli zostanie wprowadzona nowa edycja to rangi zostana przedluzone.
#7
Co do tego wszystkiego to jestem jak najbardziej na tak, granie tutaj według mnie nie ma sensu, bo każdy wszystko ma, nikt nie musi się o nic starać, więc nowa edycja bedzie jak najlepszym pomysłem, a żeby pozbyć się lagów to Nowa edycja sky-landa wszystkie tryby zresetowane.
#8
Jestem na tak... Da się zmienić głos ? Bo nie przemyślałam całej tej sytuacji ni zaznaczyłam "Nie" ohh ahh
Siemka 
#9
jesli chodzi o ilosc graczy, to ciezko jest powiedziec jak to w rzeczywistosci bedzie po takim resecie.
jezeli robilbym cos nowego, to chcialbym uzyc juz najnowszej wersji gry, wtedy jestem zmuszony zmienic plugin na wyspy i pewnie kilka innych.
wtedy serwer bedzie dzialal lepiej jesli chodzi o te lejki itp i pewnie na wersji 1.8 byloby duzo slotow, ale kazda nowsza wersja gry wedlug mnie co raz gorzej dziala.
np. na classicu na 1.8 spokojnie moze byc 70 graczy i nie ma lagow, z kolei na adventure na 1.15 na swiezo zrobionym serwerze moze byc maksymalnie 50-60 graczy, ze wzgledu na uzyta wersje gry.

w dodatku adventure jest "lepiej" zrobiony od classica jesli brac pod uwage wydajnosc, bo zostaly przemyslane wszystkie jego dodatki tak aby nie obciazaly gry.
np. systemy redstone wylaczaja sie gdy wlasciciel dzialki jest offline.

a jesli nowa edycja mialaby byc jak aktualna, to tez musialbym cos pozmieniac tak aby w przyszlosci nie doprowadzic do obecnej sytuacji, czyli np.:
- limit lejkow, beaconow i moze ramek na wyspe
- drop itemow z potworow tylko podczas ich zabicia przez gracza
- cos w rodzaju bloczkow teleportujacych moby (ze wzgledu na inny plugin na wyspy, nie wiem czy bedzie mozna uzyc aktualnych blokow)
- wylaczanie redstone podczas gdy nie ma wlasciciela/czlonkow
- jakis super system anty afk
i nie wiem co jeszcze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(04-13-2020, 03:42)Cichusek napisał(a): jesli chodzi o ilosc graczy, to ciezko jest powiedziec jak to w rzeczywistosci bedzie po takim resecie.
jezeli robilbym cos nowego, to chcialbym uzyc juz najnowszej wersji gry, wtedy jestem zmuszony zmienic plugin na wyspy i pewnie kilka innych.
wtedy serwer bedzie dzialal lepiej jesli chodzi o te lejki itp i pewnie na wersji 1.8 byloby duzo slotow, ale kazda nowsza wersja gry wedlug mnie co raz gorzej dziala.
np. na classicu na 1.8 spokojnie moze byc 70 graczy i nie ma lagow, z kolei na adventure na 1.15 na swiezo zrobionym serwerze moze byc maksymalnie 50-60 graczy, ze wzgledu na uzyta wersje gry.

w dodatku adventure jest "lepiej" zrobiony od classica jesli brac pod uwage wydajnosc, bo zostaly przemyslane wszystkie jego dodatki tak aby nie obciazaly gry.
np. systemy redstone wylaczaja sie gdy wlasciciel dzialki jest offline.

a jesli nowa edycja mialaby byc jak aktualna, to tez musialbym cos pozmieniac tak aby w przyszlosci nie doprowadzic do obecnej sytuacji, czyli np.:
- limit lejkow, beaconow i moze ramek na wyspe
- drop itemow z potworow tylko podczas ich zabicia przez gracza
- cos w rodzaju bloczkow teleportujacych moby (ze wzgledu na inny plugin na wyspy, nie wiem czy bedzie mozna uzyc aktualnych blokow)
- wylaczanie redstone podczas gdy nie ma wlasciciela/czlonkow
- jakis super system anty afk
i nie wiem co jeszcze.


Ta edycja ma jest już tak  długo, że to szok i dlatego tak się stało, wg mnie jakby polepszyć rozgrywkę nie zmieniając jej o 360 stopni jak na waterblockbyłoby git
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości