Nowy tryb na serwerze: Bed Wars
#11
(03-30-2020, 18:39)Cichusek napisał(a): ogolnie nie mam ochoty wprowadzac kolejnych trybow z mini grami.
bardzo duzo juz bylo u nas takich trybow, malo ktory z nich wypalil i spodobal sie graczom.
zazwyczaj przez pierwsze 2-4 tyg bylo fajnie, dosyc sporo graczy, a pozniej serwery staly puste i to bylo jeszcze w czasach gdy mielismy 3x wiecej graczy niz obecnie.
wole jednak aby skyland pozostal serwerem z trybami przygodowymi niz gierkami.
za jakis czas postaram sie zrobic cos z aktualnymi grami, odnowic je itp aby przyciagnac wiecej graczy, ale oglnie nastawiam sie na tryby przygodowe typu classic, adventure, skyblock.

Dobrze, jakby coś gotowe pliki mam cały czas. Nie musi to być Bed Wars, zawsze można zmienić blok z łóżka i nazwę gry
  Odpowiedz
#12
Fajnie by było gdyby całkowicie odmienić pvp pisto inne mapy i wogóle całkowita nowa edycja ale smuteczek bo część osób pamienta ile grało graczy na tym servie te arenki 3 najbardziej wchodziło sie na c i fajna atmonsfera
  Odpowiedz
#13
najpierw naprawic chowanego bo nigdy nie dziala
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
  Odpowiedz
#14
(03-30-2020, 21:08)Frisk napisał(a): najpierw naprawic chowanego bo nigdy nie dziala

Jakieś są problemy? Ja zauważyłem tylko, że czasem bloki są niewidzialne i że laguje przy zabiciu chowającego
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości