Nowy tryb na serwerze: Bed Wars
#1
Witam,

Otóż mam wrażenie że od dwóch lat na serwerze nie było większych aktualizacji trybów typu Sky Wars i Zabawa w Chowanego. Również pomyślałem że na serwer mógłby być dodany nowy tryb: Bed Wars, lecz taki bardziej autorski. Takie rzeczy jak przed chwilą wymieniłem byłbym w stanie zrobić. Chciałbym aby po tym "postem?" ludzie napisali co o tych zmianach myślą. Również było by dobrze gdyby sam właściciel się wypowiedział co do tego. Chcę tylko jeszcze powiedzieć, że nie robię sobie żartów tylko piszę to na poważnie.

Miłego Dnia Życzę czytającemu, Pozdrawiam
  Odpowiedz
#2
Jak dla mnie na nie
Jest dużo trybów bed wars na innych serwerach i to już jest kopiowanie kogoś pomysłu.
Jeszcze raz na NIE
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
#3
Żaden problem zrobić np. coś typu: Obsidian Wars. Trzeba było by poprostu tam zniszczyć obsydian przeciwnika. Bed Wars to tylko propozycja.
  Odpowiedz
#4
Problem jest w graczach. Obecnie serwer ma z 10 trybów, z czego żyją: SkyBlock, WaterBlock, Prison, Classic, Adventure oraz czasami PvP z Pistoletami no i oczywiście Creative. Mini Gry na serwerze typu BedWars nie przejdą, bo do tego potrzeba graczy. Jeżeli serwer przeszedłby reklamę, to ok, ale ja na miejscu Cichuska bym zajął się reklamą małą oraz zrobienie coś z pustymi trybami, bo tylko stoją i stoją (np. JumpPvP, MiniGry).
  Odpowiedz
#5
Niestety muszę się z tym zgodzić.
  Odpowiedz
#6
jak dla mnie bedwars na skylandzie bylby super, ale raczej cichusek nie wgra twoich plikow na serwer. bedzie musial sam cos zrobic ;p
ale za samym trybem jestem jak najbardziej za, mozna nim zastapic minigry
  Odpowiedz
#7
(03-30-2020, 15:28)CBŚ napisał(a): jak dla mnie bedwars na skylandzie bylby super, ale raczej cichusek nie wgra twoich plikow na serwer. bedzie musial sam cos zrobic ;p
ale za samym trybem jestem jak najbardziej za, mozna nim zastapic minigry
Pliki to tak naprawdę tylko dwa moje główne na których działa cały tryb, resztę on musi ustawić, czyli z mapami więc dużo do roboty nie ma, ale czasochłonne jest ustawianie wszystkiego na każdej mapie.
  Odpowiedz
#8
Jak dla mnie spoko. Już kiedyś pytałem się graczy np. na classicu czy taki tryb według nich by wypalił, niestety ale sporo graczy mówiło że jest to niepotrzebne i że nie wypali.
Ja za takim trybem jestem jak najbardziej ZA!
  Odpowiedz
#9
(03-30-2020, 17:34)Trokuszek_PL napisał(a): Jak dla mnie spoko. Już kiedyś pytałem się graczy np. na classicu czy taki tryb według nich by wypalił, niestety ale sporo graczy mówiło że jest to niepotrzebne i że nie wypali.
Ja za takim trybem jestem jak najbardziej ZA!

Wszystko wypali jeśli właściciel będzie chciał zainstalować moje pliki + plugin + włączyć tryb i poprosić graczy o mapy do trybu Smile Lecz pewnie zanim odpisze, jeśli w ogóle to za rok xD
  Odpowiedz
#10
ogolnie nie mam ochoty wprowadzac kolejnych trybow z mini grami.
bardzo duzo juz bylo u nas takich trybow, malo ktory z nich wypalil i spodobal sie graczom.
zazwyczaj przez pierwsze 2-4 tyg bylo fajnie, dosyc sporo graczy, a pozniej serwery staly puste i to bylo jeszcze w czasach gdy mielismy 3x wiecej graczy niz obecnie.
wole jednak aby skyland pozostal serwerem z trybami przygodowymi niz gierkami.
za jakis czas postaram sie zrobic cos z aktualnymi grami, odnowic je itp aby przyciagnac wiecej graczy, ale oglnie nastawiam sie na tryby przygodowe typu classic, adventure, skyblock.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości