Odpowiedz
#1
Nadal widze impres nie dałes mi odpowiedzi na moje pytanie

Za co dostałem bana? wiem ze powód multikonto

Ale konto ,, mamyPRO8l3m '' uzynałeś za mk bo zostało użyte tylko do sprawdzenia czy wersja 1.15 działa i na jakie

konto wszedłem [ non premium czy premium ]

widze ze nie wiesz o co chodzilo  z serwerem survival

A wiec koledzy jego stworzyli serwer survival na wersje 1.15 ale on nie ma kompa 

wiec na moim stworzylem i dalej pisac musze pisalem wyzej

Mysle ze dostane ub a jak zapraszam na dsc PanGawrosz 1689

jesli chcesz tam to wyjasnic.

Niedostępny
#2
Gawroszu... Wszedłeś na multikonto sam się naraziłeś na bana mogłeś dać informacje administratorowi, że wystąpiła taka sytuacja pewnie obyło by się bez bana. Tylko to mk zostało by zbanowane. Pozdrowionka od jetze.
#3
(03-29-2020, 19:39)Jetze napisał(a): Gawroszu... Wszedłeś na multikonto sam się naraziłeś na bana mogłeś dać informacje administratorowi, że wystąpiła taka sytuacja pewnie obyło by się bez bana. Tylko to mk zostało by zbanowane. Pozdrowionka od jetze.

jetze ale to konto nawet nie było używane wiec nie wiem po co ban :p

Niedostępny
#4
Ale wszedłeś nim na sky-landa?
#5
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39658

osoba godna zaufania xd
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#6
(03-29-2020, 19:43)Frisk napisał(a): https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=39658

osoba godna zaufania xd

Coz zawsze musisz cos powiedziec a wiec odpowiem ci na to


.. osoba godna zaufania xd '' czyli wynika z tego ze nie moglem pomoc mojemu bratu pograc z kolegami

w mc..

Niedostępny
#7
to skad ludzie ze skylanda wiedzieli o tym koncie i zglosili cie za multikonto skoro wszedles tyko raz zeby sprawdzic jaki nick gra?
#8
Gawrosz ale jeśli już wszedłeś to mogłeś zgłosić administratorowi jaka sytuacja wystąpiła a nie zostawić mk w ciszy o którym nikt nic nie wie.
#9
(03-29-2020, 19:51)CBŚ napisał(a): to skad ludzie ze skylanda wiedzieli o tym koncie i zglosili cie za multikonto skoro wszedles tyko raz zeby sprawdzic jaki nick gra?

To jest nie mozliwe zebym go uzywal na jakims trybie ale coz powiedz kto zrobil ta skarge i jaki powod skargi byl

Niedostępny
#10
ja zrobilem xD

a wiem bo sie przyznales mi tylko do konca o tym nie wiesz xd
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości