Proszę o UB.
#1
Cześć, z okazji moich urodzin  mógłbym prosić o UB od Boczka lub od Cichuska. Przepraszam cała administracje za moje oszustwa, MK, używanie x ray.  Chce pograć jeszcze sobie na serwerze. Nie będę już używał x ray i robił MK. Do Toira i Boczka Przepraszam te dramy i oszustawa i x ray... Przemyślałem cała ta historie i będę grał normalnie bez oszukiwania i innych haxów itp.
Bardzo prosze Cry
Mój nick: PanGawrosz
Dostałem bana: 2019-01-29 16:28:28
Zostałem zbanowany przez: _Boczek
Jednocześnie informuje:
Konto PanGawrosz: Ja
Konto KochamCieSerce: Moja dziewczyna
Konto pawcio1: Brat
Konto kozuszi: Kolega bedzie grał na moim IP przez ok. 4 tygodnie
Konto maksimonino: Kolega bedzie grał na moim IP przez ok. 4 tygodnie 
Konto OrzelBialy: MK
Z kontem OrzelBialy: Czy mógł bym odzyskać itemki z tego konta
Pozdrawiam PanGawrosz Big Grin
PS
W imieniu moich kolegów przepraszam za używanie x ray, haxów.  
A i abyśnie nie myśleli że konta maksimonino i kozuszi są moje mk więc gracz kozuszi grał wcześniej od mnie i miał svipa chyba a maksimonino też miał chyba range jakąś.
Taki mały prezencik bym bardzo prosił  Sad

Niedostępny
#2
Za błędy trzeba płacić ze względu na to czy jest jakaś uroczystość. Jednakże jestem za tym aby każdy miał po kilka szans, bo to jest zabijanie własnego serwera...
Siemka 
#3
Powiem szczerze , że powinienes dostac ub i jestem za tym , lecz szanse na ub od Boczka sa nikliwe Tongue
#4
(03-26-2019, 16:23)Kniper03 napisał(a): Powiem szczerze , że powinienes dostac ub i jestem za tym , lecz szanse na ub od Boczka sa nikliwe Tongue

Niestety, ale wiem  Cry

Niedostępny
#5
Jestem za Big Grin
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#6
chcę powiedzieć tylko jedno :
Było trochę tego świństwa i uważam , że jest trochę za wcześnie na ub patrząc na to ,że ludzie od boczka nie dostawali ub po pół roku od zbanowania ...


Ale i tak życzę ci jak najlepiej i powodzenia !
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#7
Jestem za Smile
#8
Odświeżam :C prosze

Niedostępny
#9
Prima aprilis!
#10
Boczek napisz mu tak, a potem Prima Aprilis! xD
Witam Was.
Daj plusika Big Grin.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości