Skarga na _Boczek
#31
tak jak już mowilem, zadnych dowodow na to nie ma... wiec nie wiem na czym opierasz te oskarżenia
#32
Nie ma też żadnych dowodów na to, że jest to twój kuzyn, więc o co chodzi? Sama administracja pisała, że widziała wielokrotnie jak to konto afczy.
#33
90% serva afczy Big Grin
to żaden dowód
#34
90% serwera afczy, ale na swoich kontach a nie jak ty na swoim i na dodatek jeszcze 2 MK.
#35
caly czas atakujesz i się powtarzasz a ja ci mowie po raz kolejny... daj mi dowod ze to mk
#36
Dowód: To samo IP na 3 kontach
Czego ty tutaj nie rozumiesz? Jesteś jakiś niepełnosprytny czy co?
#37
żeby pisać z toba to trzeba mieć mocną psychikę...wysiadam bo z taką głupotą nie mogę pisac
#38
No i w tym poście udowodniłeś że przegrałeś tą dyskusję i odpuszczasz z powodu braku argumentów. A widzisz, psychika to podstawa.
#39
idz podlizywac się wszystkim a w szczególności adminom i będzie cacy.. tylko wazeliny nie zapomnij

i mówisz to ty? pisales caly czas to samo hahaha.. to się nazywa sila argumentu Big Grin
#40
W jaki sposób się podlizuje? Piszę po prostu jaka jest prawda, próbujesz oszukać administrację, że Ty jesteś bez winy. A ten tekst na końcu to już gdzieś wcześniej pisałeś, powtarzasz się, ale tak to jest jak komuś się skończą argumenty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości