Skarga na _Boczek
#1
Exclamation 
W ostatnim czasie na serwerze skyblock, mój współtowarzysz Gabrielo1999 dostał bana za Mk.
Jednakże jedno konto za które dostał bana było zgłoszone pod jego siostrę i sam Cichusek zatwierdził. 
Pytając Boczka o to kto zgłosił i jaki miał dowód odpisał że skarga anonimowa i nie było dowodu. 
Więc pytam dlaczego? 
Możliwe że pod tym samym Ip można było znaleźć nick Mario5097, ponieważ logowaliśmy się kuzynowi. 
W regulaminie nie ma nigdzie, że trzeba zgłaszać na forum dłuższą nieobecność i że ktoś będzie wbijał za niego.
Więc pytanie do Cichuska czy ten ban był słuszny?
#2
nie bedziemy tolerowac sytuacji, gdy jedna osoba uzywa 3 kont do afczenia na grinderach.
#3
czy sa jakiekolwiek dowody ze wlasnie wtedy afczylem? bo nie przypominam sobie
#4
Afczenie nie ma nic wspólnego z Mk. Pozatym 2osoby używają jednego laptopa co przyczynia się do tego, że 2osoby afcza nie tylko jedna.
#5
Jeżeli skarga jest anonimowa to administrator nie musi Ci podawać nazwy osoby która tą skargę złożyła. Do MK nie musi być dowodu, wystarczy to samo IP. Jeżeli faktycznie logowaliście się kuzynowi (W co wątpię, że to Wasz kuzyn) to powinniście byli zgłosić ten fakt do administracji. Bez sensu według mnie ta skarga, gabrielo mógł przeczekać bana i grać dalej a nie teraz płakać na forum za to, że czerpał korzyści z kilku kont i nie potrafi się z tym pogodzić. Moim zdaniem powinieneś dostać perma, ponieważ nie dość, że na każdym koncie miałeś grinder i afczyłeś to na dodatek sprzedawałeś $ w MC które zarobiłeś na tych kontach za prawdziwe pieniądze Smile
#6
zacznijmy od tego ze nie afczylem na tych 3 kontach... na kuzyna zalogowałem się jednorazowo żeby mu wyspy nie usunelo wiec jaki sens zglaszac.. a to ze afcze ogolnie na swoim koncie to żadna nowość bo zawsze to robilem ponieważ moja wyspa jest cala już zrobiona i nie mam co robic, a to co robie z kasa to mój prywatny interes.. Smile
#7
Tej kasy nie czerpałeś tylko ze swojego konta, tylko jeszcze z dwóch kolejnych. Przecież konto Mario5097 to dostałeś od DynamiPL więc o czym ty piszesz? Jaki kuzyn? Śmieszne.
#8
(07-23-2019, 18:36)Azimir napisał(a): Tej kasy nie czerpałeś tylko ze swojego konta, tylko jeszcze z dwóch kolejnych. Przecież konto Mario5097 to dostałeś od DynamiPL więc o czym ty piszesz? Jaki kuzyn? Śmieszne.

masz jakiekolwiek dowody na to? bo to słowa bez jakiegokolwiek poparcia dowodami
#9
1. A jaki masz dowód na to, że to jest twój kuzyn?

2. Dostałem informację ze sprawdzonego źródła, że logowałeś się też na konto DynamiPL i skopałeś jego wyspę, mógłby ktoś z administracji sprawdzić ten fakt?
#10
(07-23-2019, 18:39)Azimir napisał(a): 1. A jaki masz dowód na to, że to jest twój kuzyn?

2. Dostałem informację ze sprawdzonego źródła, że logowałeś się też na konto DynamiPL i skopałeś jego wyspę, mógłby ktoś z administracji sprawdzić ten fakt?

mam ci wysylac dowod tożsamości ? haha
"sprawdzone źródło" Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości