Skarga na _Boczek
#11
Dobra, dobra, możesz sobie pisać, co nie zmienia faktu, że ta skarga jest bezsensu.
#12
nie... nie jest bez sensu... stronniczość niektórych administratorow jest tragiczna... i to wiem nie tylko ja ale wiekszosc graczy, dlatego tyle starych już nie gra i sprzedaje wszystko za marne psc… wszystko powinno być oficjalne a nie na uszko administratora powie się ze trzeba sprawdzić typa bo afczy… 0 profesjonalizmu

jedyne co to przypomina to prl i anonimowe donosy "bo jemu się powodzi"
#13
Ooo, dawno tu porównania do PRLu nie było.
No akurat ten Mario5097, to kiedy bym nie wszedł to widziałem jak siedzi na afczarkach.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(07-23-2019, 18:48)Toiru napisał(a): Ooo, dawno tu porównania do PRLu nie było.
No akurat ten Mario5097, to kiedy bym nie wszedł to widziałem jak siedzi na afczarkach.

na to konto wszedłem 3 razy.. to ze on sobie afczyl to mnie to już średnio interesuje
#15
Gabrielo99, to nie graj jak Ci nie pasuje tutejsza administracja.
#16
(07-23-2019, 18:49)Azimir napisał(a): Gabrielo99, to nie graj jak Ci nie pasuje tutejsza administracja.

Raczej przeszkadza jej brak i brak profesjonalizmu.
Dużo się dzieje na serverach a mało jest robione.
#17
Ja tutaj widzę pełny profesjonalizm, administracja widzi MK to banuje, proste. Nie wiem czego Wy od nich w tej skardze oczekujecie? Że odbanują gabrielo za to, że posiadał Multi Konta?
#18
(07-23-2019, 18:55)Azimir napisał(a): Ja tutaj widzę pełny profesjonalizm, administracja widzi MK to banuje, proste. Nie wiem czego Wy od nich w tej skardze oczekujecie? Że odbanują gabrielo za to, że posiadał Multi Konta?
 
starczy ci wazeliny czy dokupić?
#19
Pisanie na administrację jaka to jest ble, że nic nie robi po tym jak kogoś zbanowała (o boi), jest już tradycją chyba wszędzie.

Był przekonany, że konta były używane do jedynie afczenia to miał prawo was zbanować. I tyle. Jak to jest serio jest brat/kuzyn czy coś, to proszę to udowodnić, np na Discordzie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#20
No i się zaczęło, brak argumentów na to, że gabrielo jest niewinny i już zaczyna pisać jakieś bezsensowne teksty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości