ban?
#11
Ohh weś daj spokój masz bana na 5-4 dni to odpoczniesz sb DB ze perma nie dostales xd

Niedostępny
#12
Chodzi o to żeby wyjaśnić sytuację a nie jak wbije z tym ziomkiem po 4 dniach to znowu po banie dostaniemy xD
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#13
Dobra podsumuje ciebie trochę, bo już mnie wkurzać zaczynasz.

(03-03-2019, 18:01)Kuba971 napisał(a): Ale Ty zdajesz sobie sprawe z tego ze ip jest zmienne i mozliwe jest to iz dostalem te co on mial wczoraj??

No i kogo próbujesz oszukać? I że to niby czysty przypadek że ? No chłopie, na twoim miejscu to bym Lotto wysłał bo jak ty masz takie szczęście to kilka szóstek pod rząd jak nic się tobie trafi...

(03-03-2019, 18:06)Kuba971 napisał(a): Co ja mam Ci udowadniac jak ja nawet na to konto sie  nie logowalem XD
po co mi by bylo mk? dla wiekszej ilosci dzialek? xD no niestety svipa mam

Powiem tyle że nie interesuje mnie zbytnio po co ktoś robi mk, liczy się dla mnie fakt.

(03-03-2019, 18:06)Kuba971 napisał(a): Masz nawet cale logi moje z wczoraj
https://imgur.com/a/zOaredW

Jak ja lubię jak ktoś próbuje mi coś udowodnić za pomocą logów, które są niczym innym jak zwykłymi plikami tekstowymi. No i czy to jest jakiś problem usunąć albo schować plik z logami, który może zaszkodzić?

Ale dobra, żebyś już nie pisał że ignoruje, to już udam że te logi coś znaczą.

Czasy logowania pokazane na tych "dowodach" to kolejno: wczoraj o 23:38., 10:40, 17:13 wujopros_yt ostatnio logował się w tym samym dniu o 16:25.
Po adresie ja widzę że jest stały albo ma bardzo małą pulę adresów, tak małą że naprawdę powinieneś na jakieś loterii spróbować zagrać...

(03-04-2019, 06:13)Kuba971 napisał(a): Chodzi o to żeby wyjaśnić sytuację a nie jak wbije z tym ziomkiem po 4 dniach to znowu po banie dostaniemy xD

Aha no i od razu zakładasz że znowu dostaniesz bana, ciekawego dlaczego.

Powiem to, że jesteś dla mnie jedną z tych osób które nie są ani trochę wiarygodne. Pamiętam jak pisałeś jakieś brzydkie rzeczy na czatcie, dostałeś mute i jeszcze się ze mną o to kłóciłeś i ja tobie mam niby zaufać? Albo Cichusek? No i jeszcze ta sygnatura. Jak tak bardzo chcesz z nim o tym pogadać, to napisz do niego i się z nim kłóć, bo ten wątek jest do zamknięcia, bo nie ma żadnego celu ta dyskusja z tobą. Twoje ogólne zachowanie jest żałosne, wiele razy się o tym przekonałem.

Nie dam UB, tyle w temacie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Ja jestem żałosny?
Próbujesz kupować psc od jakiś dzieci za itemki w grze (XD)
Dajesz mi mute jak napisałem "sraczka" wtrancajac się w twoje bajerowanie jakiejs kobitki XD
I odnośnie logowania jego o 16:30 mogę dać screnny że od 15 do 17 w sobotę byłem na boisku.

Pytasz również czemu mamy znowu bana dostać? Przecież sam stwierdziłs że NIE MAM ZMIENNEGO IP no to dalej takie same będziemy mieć

Sytuacja podobna jak macislawa i makro123, też 2 inne osoby
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#15
(03-04-2019, 10:48)Kuba971 napisał(a): Próbujesz kupować psc od jakiś dzieci za itemki w grze (XD)
Dajesz mi mute jak napisałem "sraczka" wtrancajac się w twoje bajerowanie jakiejs kobitki XD

Tak, jesteś żałosny. Właśnie nam wszystkim to pokazujesz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
Ty to kuba jestes glupszy niz ustawa przewiduje wstydzilbys sie takie rzeczy pisac
#17
+1 dla tego pana :3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości