ban?
#1
Czemu dostalem bana za jakies multikonto Touri?
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#2
Za konto wujopros_yt.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
mamy takie samo ip?
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#4
No tak, był online wczoraj...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Ale Ty zdajesz sobie sprawe z tego ze ip jest zmienne i mozliwe jest to iz dostalem te co on mial wczoraj??




Z reszta moglbym prosic o to aby Cichusek rozpatrzyl ta sytuacje?
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#6
Potrafię rozpoznać zmienne IP, ty go nie masz. Tak po za tym to teraz powiedź mi, jaka jest szansa że na jednym serwerze, w tak krótkim czasie i w dodatku na tym samym trybie mogło przydzielić tobie taki sam adres IP?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(03-03-2019, 18:04)Tails napisał(a): Potrafię rozpoznać zmienne IP, ty go nie masz. Tak po za tym to teraz powiedź mi, jaka jest szansa że na jednym serwerze, w tak krótkim czasie i w dodatku na tym samym trybie mogło przydzielić tobie taki sam adres IP?

Co ja mam Ci udowadniac jak ja nawet na to konto sie  nie logowalem XD
po co mi by bylo mk? dla wiekszej ilosci dzialek? xD no niestety svipa mam

Masz nawet cale logi moje z wczoraj
https://imgur.com/a/zOaredW
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#8
Logi to nie jest żaden dowód.

Nie odbanuje, jestem przekonany że to twoje konto.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Czekam na interwencję Cichego
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#10
Kuba naprawdę wielka krzywda Ci się stanie jak nie poczekasz tych 4 czy 5 dni ...omg
Siemka 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości