Walentyno !
#31
ziiiz a widziales napis sky land na gora dzialki ?

powinnem dostac lepsza pkt bo ja budowalem na classic a oni na creativ gdzie z neta ma sie to w 5 min
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#32
Też widziałem dlatego piszę
#33
(02-14-2019, 21:28)ZiiiZ napisał(a): czekam na opinie jurii moim zdaniem brzoza knipera ma cos w sobie ioooi mial drzewo dodal tylko banner zas 3 praca to kopia a 4 ziomusia ma cos w Sobie z serca warpu ale jak dla mnie kniperek wygrywa ale no niestety i Sa 4 miejsca i 76/7 osob mehhh nie wiem czekamy na opinie
Przydzielam miejsca (moim zdaniem)
1. Kniperek i beniutki - po svipie na dowolnym trybie  - dlaczego? Dlatego, że zrobili to bardzo kreatywnie , a poza tym te kwiatki dookoła dodają drzewku uroku i można do niego wejsc hi hi
2. Ziomus i gabson - svipie ( myślę ze na classicu, bo nie mają, ale to ich wybór) - dlaczego? Dlatego że zrobione jest bardzo ładnie i ciekawie, a zwłaszcza ten napisz Sky Land w powietrzu Wink
3. Teorii - działeczka przy spawnie - dlaczego? Dlatego, ze drzewko jest zrobione bardzo pomyslowo i jest bardzo ładne
4. Iooi- svip na dowolnym trybie - dlaczego? Dlatego, ze  było to budowane na trybie creative i praca była nieco ułatwiona, lecz pracochłonna Smile
~ pozdrawiam Kenvi i życzę miłego dnia Big Grin
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#34
(02-14-2019, 21:28)ZiiiZ napisał(a): czekam na opinie jurii moim zdaniem brzoza knipera ma cos w sobie ioooi mial drzewo dodal tylko banner zas 3 praca to kopia a 4 ziomusia ma cos w Sobie z serca warpu ale jak dla mnie kniperek wygrywa ale no niestety i Sa 4 miejsca i 76/7 osob mehhh nie wiem czekamy na opinie

Moim zdaniem drzewo beniutkiego i knipera powinno wygrać, ponieważ jest ładnie i starannie zrobione. Drugie miejsce dla Teorii drzewko jest dość Inne niż każde i bardzo pomysłowe. Na trzecie miejsce, myślę, że zasługuje drzewo ziomusia i gabsona. Na czwarte miejsce zasługuje ioooi1234, ponieważ dodał tylko napis. Pozdrawiam i życzę udanych Walentynek!
#35
Myślę, że zdecydowanie Beniutki i Kniper najlepiej, drugie Teorii, trzecie ioooi, no i czwarte ziomus
Praprzodek koparki...XD
Tak wgl to daj plusika Heart
#36
Jutro zdecydujemy mysle pojde na wszystkie dzialki bo bede miec czas poki co z ssow sypnolem bo kniperek z sb dodal bodajze na wyspie i ta dzialka z centrum na classic jest ladna a te podobne dwa drzewka no nwm ;/ miala jeszcze Kinia cos zdecydowac propo
#37
(02-15-2019, 19:10)ZiiiZ napisał(a): Jutro zdecydujemy mysle pojde na wszystkie dzialki bo bede miec czas poki co z ssow sypnolem bo kniperek z sb dodal bodajze na wyspie i ta dzialka z centrum na classic jest ladna a te podobne dwa drzewka no nwm ;/ miala jeszcze Kinia cos zdecydowac propo

Zi ogłos wkoncu te wyniki,bo nie wiem komu mam dac te 100000k.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#38
(02-16-2019, 17:02)Krystyna napisał(a):
(02-15-2019, 19:10)ZiiiZ napisał(a): Jutro zdecydujemy mysle pojde na wszystkie dzialki bo bede miec czas poki co z ssow sypnolem bo kniperek z sb dodal bodajze na wyspie i ta dzialka z centrum na classic jest ladna a te podobne dwa drzewka no nwm ;/ miala jeszcze Kinia cos zdecydowac propo

Zi ogłos wkoncu te wyniki,bo nie wiem komu mam dac te 100000k.
No wlasnie ZiiiZ, strącaj się ;p
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#39
wiki155 yy ja dodalem napisal i serduszko tylko na gora dzialki jak masz slabe rendery to nie widzisz ale wstawilem fotke z nim
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#40
dla wiki ktora nie widziala napisu i dla innych prosze zobaczyc kazdy z jury kto nie widzial
1 : https://imgur.com/a/czNWqPP
2 : https://imgur.com/a/2VcqQPG
3 : https://imgur.com/a/IasXUHh
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości