Walentyno !
#1
Mysle, ze konkurs bedzie ok!
'
do wygrania dzialka -2;6 z moim projektem malego biurowca modern

Heart Sky-Land.pl Heart

Zbuduj drzewko logo Sky-Land.pl i dodaj walentynkowe serduszko!

Tyko Screeny z serwera biora udzial ! czyli mozecie budowac na dowolnym trybie dajac szanse rowniez tym slabszym gracza minimum ktore drzewko musi spelniac to 10 bloczkow o ile z tylu Sie da Big Grin

ponad to 2 svip! Dla srebrnego miejsca Wink mysle ze jedna nagroda to troche malo dlatego dozucam 2 kody dla kolejnych dwoch lepszych prac

wyniki poznacie 14 lutego prace za nadsylajcie do 13.02.2019 prosilbym o wykorzystanie opcji imgur od naszej stronki forum do zamieszczania zdjec ale przyjme rowniez linki do youtube lub minecraftplanet

P.S <przepraszamy za Edit prace dopiero nadchodza wiec dopiero dzis ocenimy je wieczorem a w weekend rozdamy nagrody caly montaz powinien Sie rowniez znalezdz na yt Smile
#2
Powodzenia all  [Obrazek: heart.png]

Niedostępny
#3
wylosowalismy 3 fajne ekipy do jurii Big Grin

Kyria4444&ZiiiZ,
Wiki155&Qopara
KiniaSweetYT&Lutyn

kilka dni a zegar tyka Wink wrzucajcie screeny z calego serwa mozecie wygrac svip Smile
#4
(02-05-2019, 23:34)ZiiiZ napisał(a): wylosowalismy 3 fajne ekipy do jurii Big Grin

Kyria4444&ZiiiZ,
Wiki155&Qopara
KiniaSweetYT&Lutyn

kilka dni a zegar tyka Wink wrzucajcie screeny z calego serwa mozecie wygrac svip Smile

Pomysł fajny, ja sama dam od siebie 100k, jezeli ktos sie zdecyduje, ale jak kiedys napisałes Zi ,, do tych klockow trzeba miec serce,,
trzeba pokazac ze nie tylko umie sie budowac ,ale i chce.
Zachecam wszystkich Krysia.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#5
Moim zdaniem ten konkurs to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na grę. Polecam gorąco do wzięcia udziału. Pozdrawiam.
#6
do kiedy ten konkurs?
#7
Dziekuje krysiu za wsparcie Smile tak nie licza Sie tu umiejetnosci tylko bo przeciez nie o to tu chodzi w konkursie Tongue

wyniki poznacie 14 lutego zas prace nadsylajcie do 13 czyli macie tydzien Wink

Prosilbym o zamieszczanie prac w imgurze lub na minecraftbplanet by cale jurii mialo w to bezpieczny wzglad Wink
#8
Świetny pomysł tylko nie wiem czy zdążę Smile)
#9
(02-06-2019, 13:26)ZiiiZ napisał(a): Dziekuje krysiu za wsparcie Smile tak nie licza Sie tu umiejetnosci tylko bo przeciez nie o to tu chodzi w konkursie Tongue

wyniki poznacie 14 lutego zas prace nadsylajcie do 13 czyli macie tydzien Wink

Prosilbym o zamieszczanie prac w imgurze lub na minecraftbplanet by cale jurii mialo w to bezpieczny wzglad Wink

ja moge też?
DAJ PLUSA I WEJDŹ NA KANAAŁ: MrKop3reQ
poleca chińczyk Jamioł!
#10
Jestem za, a gdzie mamy wysyłać zdjęcia?
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości