Wybór do administracji
#11
Na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
moim zdaniem to tail powinien wybierac moderatorow bo zna serwer najlepiej od srodka jesli juz zaproponowal bym wayeern chyba najwiecej sie udziela jesli chodzi o sprawiedliwe kary ken wybacz mi ale raczej na nie niezbyt sie nadajesz wiesz chociaz co to peksy lub skrypty ? zaczynajac od wiedzy no slabo troche druga rzecz faworka zapewne kisiel by Cie namowil na bana dla mnie... do bycia admem trzeba miec serce ktorego nie mam ja sam....


kniper03 cos w tym jest ze zasluguje na szanse fakt kazdy z nas powinien ja miec, ale wtedy zapanowal by chaos
#13
2 pomocników wystarczy
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#14
Ja raczej na nie osoba na moda powinna grać co najmniej 3 lub 4 lata i grać na wszystkich podserverach , być doświadczona w komendach co najmniej 8/10 ,
szukać cheaterów na podserverach i ich zgłaszać do Cichego.A poza tym bardzo często pomagać graczom i udzielać się często na forum.
Pozdrawiam arixgry Big Grin
#15
Oczywiście jestem na tak Kenvi to dobry gracz i myśle,że mogła się na to nadawać

Nie ma sprawiedliwości ~ PanGawrosz
Niedostępny
#16
Na nie, Boczek i Tails świetnie sobie radzą we dwoje ;]
Najważniejsze jest mieć coś, co trzyma nas przy życiu, nawet jeśli nazywasz to piłka i kawałkiem siatki...
#17
Kiedy?
Niedostępny
#18
Trochę zabawne jeśli uważacie, że macie coś do gadania w wyborze administratora.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#19
jestem za
#20
wedlug mnie nie potrzeba wiekszej ilosci pomocnikow, moze kiedys.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości